Internautki w szoku: „Ta mała dziewczynka maluje się lepiej ode mnie!” (Zobacz jej metamorfozę)

Jak wygląda ze sztucznymi rzęsami i mocnym makijażem?
Internautki w szoku: „Ta mała dziewczynka maluje się lepiej ode mnie!” (Zobacz jej metamorfozę)
źródło: Instagram (instagram.com/facebyeftiiii)
13.10.2017

Podobno na wszystko przyjdzie czas i nie warto się z niczym spieszyć. Dziecko powinno pozostać dzieckiem jak najdłużej to możliwe. To oczywiste, że będzie chciało naśladować dorosłych, ale zachęcanie go do tego raczej mija się z celem. Eftiola, popularna na Instagramie makijażystka, twierdzi chyba inaczej…

Pochodząca z Albanii blogerka (mieszkająca w Stanach Zjednoczonych) opublikowała na swoim profilu film, na którym widzimy jej córkę, która idzie w ślady swojej mamy. Mała dziewczynka, która nie ma więcej, niż 2 lata, odważnie sięga po kolejne kosmetyki i samodzielnie wykonuje mocny makijaż.

Obserwatorzy są podzieleni. Jedni twierdzą, że nigdy nie widzieli niczego słodszego, a inni apelują: pozwól jej być dzieckiem!

Zobacz również: Dziecięcy makijaż to norma?! Młode matki pozwalają malować się swoim córkom w wieku...

makijaż dla dziecka

źródło: Instagram (instagram.com/facebyeftiiii)

Dziewczynka wydaje się nieporadna, ale zaznajomiona z tematem. Doskonale wie, po które kosmetyki sięgnąć i do czego one służą. Dziecko nakłada na swoją twarz kolejne warstwy specyfików czerpiąc z tego ogromną radość.

 

makijaż dla dziecka

źródło: Instagram (instagram.com/facebyeftiiii)

Po chwili małe dziecko wygląda juz znacznie dojrzalej. Wszystko za sprawą mocnego makijażu. Dziewczynka z powodzeniem przykleiła sobie nawet sztuczne rzęsy. Chociaż wygląda na zadowoloną z zabawy, nie wszyscy komentatorzy popierają tak liberalne wychowanie. To nagranie trzeba zobaczyć.

Zobacz również: North West nie czeka z pierwszym makijażem do momentu aż będzie nastolatką...

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.10.2017 15:54
Wiele dorosłych kobiet (w tym ja) ma problem z założeniem sztucznych rzęs, a tutaj kilkulatka ,,zakłada,, je umiejętnie...bujda jak ch*j. Popieram,kogo wy chcecie oszukać ?....
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.10.2017 12:41
Ktos jej to robi... Ona sie maże a ktoś ją maluje profesjonalnie za kulisami.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.10.2017 02:30
Albania i wszystko jasne. Chore.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.10.2017 02:06
Nie wierze że ona sama to zrobiła, dlatego że cięcia były w filmiku i pewnie w tym czasie jej zakompleksiona mamusia ją malowała... kogo wy chcecie oszukać ?!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo