W ich przypadku makijaż to KONIECZNOŚĆ. Bez niego wyglądają fatalnie! (ZDJĘCIA)

Porównaj fotografie PRZED i PO. Szokująca przemiana.
W ich przypadku makijaż to KONIECZNOŚĆ. Bez niego wyglądają fatalnie! (ZDJĘCIA)
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/paintdatface/)
11.07.2017

Z pewnością nie zdziwi cię stwierdzenie, że wiele z nas nie wyobraża sobie życia bez makijażu. Bez podkreślonych rzęs, pomalowanych oczu, kryjącego podkładu i pudru zazwyczaj nie wychodzimy z domu. Niektóre kobiety bez odpowiednio „zrobionej” twarzy nie są w stanie pokazać się nawet życiowemu partnerowi. Niezależnie od tego, czy uznamy to za terror piękna, czy sposób na lepsze samopoczucie, jedno jest pewne – makijaż potrafi zdziałać cuda.

Nie oszukujmy się, z biegiem lat nasza twarz nie jest już taka gładka, pojawiają się pierwsze zmarszczki i przebarwienia. W mediach widujemy wyłącznie perfekcyjnie wyglądające panie, więc chcemy się do nich chociaż w niewielkim stopniu upodobnić. Makijaż zaczął być standardem, a nie zachcianką zapatrzonej w siebie elegantki.

W niektórych przypadkach nie tylko podkreśla urodę, ale umożliwia wręcz zupełną zmianę wizerunku. Krótkie rzęsy, opuchlizna pod oczami, zmiany trądzikowe... Mankamentów jest sporo i z większością z nich profesjonalny make-up jest w stanie sobie poradzić. Najlepszym dowodem na to są kobiety, które możecie zobaczyć w naszej galerii. Szokująca przemiana!

Polecamy także: Dziewczyny PRZED i PO obcięciu włosów (Fryzjer je oszpecił?)

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 3.22 / 5
gość (Ocena: 1) 14.07.2017 19:32
W żadnym przypadku makijaż nie jest koniecznością. Jeśli one nie chcą się malować to niech się nie malują. Współczuję dziewczyną które myślą że muszą to robić. A autorka artykułu niestety musi być smutnym człowiekiem, jeśli jest takiego zdania.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 13.07.2017 01:15
Ten artykul jest fatalny a nie one
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.07.2017 20:36
STOP PROMOWANIA IQPY!!! TEN SZAJS RUJNUJE ZDROWIE!!!
odpowiedz
Amelia (Ocena: 5) 11.07.2017 19:26
To nie jest makijaż tylko tapeta! Bez przesady, przecież taka ilość makijażu totalnie zmienia wygląd człowieka, a chyba jednak każdy powinien dbać o to żeby wyglądać autentycznie... chodziłam swego czasu do progresu na wizaż i stylizację i tam faktycznie malowałyśmy się czasem tak żeby nas nikt nie poznał... no ale to na potrzeby zajęć, a nie żeby tak wyjść do ludzi!
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 11.07.2017 11:37
Przecież są piękne bez makijażu. Nie rozumiem albo tego artykułu i rozumowania "autorki" albo dzisiejszego świata. Niestety stawiam na obie wersje.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie