Dziewczyna zemściła się na nim, kiedy spał. Nie uwierzysz, co zrobiła z jego twarzą...

Nie miał dla niej czasu, więc zrobiła z niego pośmiewisko. Ładnie wygląda?
Dziewczyna zemściła się na nim, kiedy spał. Nie uwierzysz, co zrobiła z jego twarzą...
źródło: Instagram (instagram.com/nat_weaver93)
21.05.2017

Chyba nie ma nic gorszego. Planujesz spędzić miły wieczór z miłością swojego życia, a ten okazuje się mieć inne plany lub być niedysponowany. To właśnie spotkało Natalie Weaver z Wielkiej Brytanii. W minioną sobotę 23-latka miała ochotę wyjść ze swoim chłopakiem na miasto i rozerwać się po ciężkim tygodniu. Nic z tego…

Jej partner, Stephen Hall, w nocy z piątku na sobotę zabalował ze swoimi kolegami. Efektów można było się spodziewać. Młody mężczyzna wrócił do domu o 6 rano. Zasnął dopiero po południu, dał się namówić na krótki spacer, ale przez całą resztę dnia był nie do życia. Zasnął o godzinie 19, więc jego dziewczyna mogła zapomnieć o szalonej nocy w klubie.

Ale to nie oznacza, że się nudziła. Znalazła inny sposób na zabicie wolnego czasu. Dziś śmieje się z tego cały Internet.

Zobacz również: Mały chłopiec zawstydził wszystkie kobiety. To dziecko MALUJE SIĘ LEPIEJ OD CIEBIE!

 

makijaż dla mężczyzny

źródło: Metro (metro.co.uk)

Natalie postanowiła dać chłopakowi nauczkę, a przy okazji nieco się rozerwać. Kiedy zmęczony upojną nocą partner spał - ona zajęła się jego wizerunkiem. Jak twierdzi, od godziny 19:00 do 22:30 zupełnie nieświadomie poddał się makijażowej metamorfozie.

Stephen spał tak głęboko, że w ogóle się nie zorientował. Ona mogła robić z nim dosłownie wszystko. Wykorzystała sytuację nakładając na jego twarz m.in. podkład, rozświetlacz, cienie do powiek, sztuczne rzęsy, pomadkę, kredkę do oczu, a nawet… tipsy!

Jak zareagował, kiedy się obudził?

Zobacz również: Ta dziewczyna chciała tylko usunąć sobie tatuaż. Nie spodziewała się tak PRZERAŻAJĄCEGO efektu!

makijaż dla mężczyzny

źródło: Metro (metro.co.uk)

- Spoglądał na siebie w lustrze półotwartymi oczami. Nie wierzył, że jest sobą. Był w szoku i dopytywał, co się stało. Próbowałam mu wmówić, że wrócił w takim stanie do domu. Nie mogliśmy przestać się śmiać. Nie był na mnie zły, ale myślę, że kolejnym razem pomyśli dwa razy, zanim postawi mnie w takiej sytuacji - wyznaje Natalie.

23-latka jest zaskoczona, że chłopak przez ponad 3 godziny nie zorientował się, co z nim robi. Zwłaszcza, że w trakcie wykonywania makijażu miała histerycznie chichotać.

Temu akurat się nie dziwimy. Zobacz film z jego pobudki

Zobacz również: Normalny makijaż kontra makijaż z Instagrama - różnica jest OGROMNA [VIDEO]

Komentarze (2)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 21.05.2017 10:05
Dziecinne zagranie na poziomie przedszkolaka
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.05.2017 09:32
fake ale i tak fajne
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo