Nauczycielka kazała jej zmyć makijaż. Wtedy z jej twarzą stało się coś strasznego… „Chciała mnie zabić!”

Płyn do demakijażu oszpecił jej oblicze. Zobacz przerażające zdjęcia.
Nauczycielka kazała jej zmyć makijaż. Wtedy z jej twarzą stało się coś strasznego… „Chciała mnie zabić!”
źródło: YouTube (youtube.com/watch?v=3aN1L9tZCMs)
22.04.2017

Malowanie się do szkoły to kwestia mocno dyskusyjna. Z jednej strony - to miejsce, w którym mamy się uczyć, zamiast desperacko walczyć o uwagę innych (zwłaszcza kolegów). Z drugiej - w liceum jesteśmy już chyba wystarczająco dorosłe, by decydować o tym, czy chcemy mieć na ustach szminkę, a może wolimy zupełnie naturalny wizerunek. Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy make-up na twarzy uczennicy to przesada, czy raczej nic takiego.

Caito Potatoe, popularna vlogerka z Nowej Zelandii, trafiła na wyjątkowo mało wyrozumiałą nauczycielkę. Kiedy ta zobaczyła ją z pełnym makijażem, kazała natychmiast go zmyć. Problem w tym, że nastolatka nie miała przy sobie płynu do demakijażu. Wtedy zaproponowano jej inny specyfik. Dziewczyna została zmuszona do jego użycia, chociaż zdawała sobie sprawę z ryzyka.

Choć historia brzmi niepozornie, mogła doprowadzić nawet do śmierci!

Zobacz również: Jedna wizyta u kosmetyczki przemieniła tę ślicznotkę w potwora! Jej twarz już tak nie wygląda...

 

Caito Potatoe

źródło: YouTube (youtube.com/watch?v=3aN1L9tZCMs)

W najnowszym nagraniu vlogerka wspomina sytuację sprzed kilku lat, kiedy jeszcze chodziła do szkoły. „Nie pamiętam z jakiej to było okazji, ale tego dnia brałam udział w sesji zdjęciowej. Zrobiłam się na bóstwo i wyglądałam naprawdę ładnie” - relacjonuje.

Wyrazisty makijaż nie spodobał się jednej z nauczycielek, która wezwała ją na dywanik i poleciła jej zmycie cieni z powiek oraz szminki z ust. To mogła być ostatnia czynność w życiu nastolatki…

Zobacz również: 19-latka chciała tylko podkreślić brwi. Zabieg w salonie kosmetycznym zakończył się KATASTROFĄ!

Caito Potatoe

źródło: YouTube (youtube.com/watch?v=3aN1L9tZCMs)

„Wezwała mnie do siebie i kazała zmyć makijaż Podała mi płyn do demakijażu. Spojrzałam na niego i powiedziałam, że nie mogę go użyć, bo wywoła reakcję alergiczną. Ona upierała się przy swoim. Powtórzyłam, że nie mogę tego zrobić, bo to się źle skończy. Nauczycielka na to: nie obchodzi mnie to. Wtedy użyłam tego specyfiku i od razu poczułam, że moja twarz płonie - wspomina.

Tak jak podejrzewała, doszło do silnej reakcji alergicznej bo dziewczyna jest uczulona na jeden ze składników większości kosmetyków do demakijażu.

Zobacz również: Uważaj na kosmetyki!

Caito Potatoe

źródło: YouTube (youtube.com/watch?v=3aN1L9tZCMs)

Caito Potatoe wspomina, że resztę tego dnia spędziła płacząc z bólu. Kiedy obudziła się kolejnego dnia - sytuacja była jeszcze gorsza. Jej twarz spuchła, oczy nie chciały się otworzyć, a gardło było niemal całkowicie zaciśnięte. Leczenie sterydami doprowadziło później do złuszczenia naskórka z całej buzi.

Dziewczyna nie chowa jednak urazy. Chociaż zdaje sobie sprawę, że nauczycielka naprawdę mogła ją w ten sposób zabić, po latach ironizuje: „Byłaś po prostu zazdrosna, że tak dobrze wyglądam”.

Polecane wideo

Komentarze (13)
Ocena: 4.69 / 5
gość (Ocena: 5) 05.06.2017 07:23
masakra jak można tak zrobić obie dziewczyny popełniły blod
odpowiedz
anonimowo (Ocena: 5) 05.06.2017 05:02
Ale w sumie to co nauczyciele do tego jak wygląda uczennica
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.05.2017 15:27
Hh
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.05.2017 14:05
odpowiedz
Neke (Ocena: 5) 01.05.2017 21:51
Nauczyciele powinni nie mieć czasu na przejmowanie się wyglądem uczniów tylko przekazywać im wiedzę potrzebną do zdania końcowych testów ehh
odpowiedz

Polecane dla Ciebie