Na jaki makijaż lecą faceci?

Panowie zdradzili swoje upodobania.
Na jaki makijaż lecą faceci?
Fot. Thinkstock
21.12.2016

Może się wydawać, że to oczywistość, ale zawsze lepiej mieć pewność. Międzynarodowy serwis randkowy Zoosk postanowił sprawdzić, ile prawdy jest w twierdzeniu, że im bardziej wymalowana kobieta, tym atrakcyjniejsza staje się dla mężczyzn. Na pierwszy rzut oka, nie ma sensu tego udowadniać. Wszystkie dobrze wiemy, że make-up czyni cuda. Ale jaki konkretnie? Dzięki nietypowemu eksperymentowi wszystko staje się jasne.

One POKAZAŁY, jak wygląda ich owłosienie łonowe. Która fryzura intymna prezentuje się najlepiej?

Zacznijmy od ogólnych wniosków, do których doszli badacze. Analizie poddano ponad 1200 profili randkowych kobiet. Bez względu na ich wiek, urodę, pochodzenie i wszystkie inne czynniki. Jedynym kryterium była ich płeć. A także fakt, czy na zdjęciu profilowym występują z widocznym makijażem. Analiza pozwoliła na odkrycie, że kobieta z pomalowanymi oczami i ustami ma przynajmniej trzykrotnie większe powodzenie wśród mężczyzn, niż przedstawicielka płci pięknej stawiająca na pełną naturalność.

Nic odkrywczego? Nie do końca. Sprawdzono dokładnie, które kosmetyki czynią cuda...

make up

Fot. Thinkstock

Znacznie lepszy wynik uzyskała szminka. Pomalowane usta to o 119 procent większe powodzenie wśród mężczyzn. Ich naturalny kolor działa wręcz odpychająco.

make up

Fot. Thinkstock

Najmniejsze zainteresowanie wśród panów wzbudziły podkreślone policzki. Stosowanie różu lub bronzera gwarantuje „tylko” o 24 procent większe szanse na powodzenie u facetów.

Zobacz również: FACET RADZI: Jakie owłosienie łonowe u kobiet lubią mężczyźni?

make up

Fot. Thinkstock

Absolutnym faworytem mężczyzn okazał się makijaż oczu. Pomalowane powieki i podkreślone rzęsy spotkały się z ogromnym zainteresowaniem panów. Kobiety z takim make-up`em otrzymały o 139 procent więcej wiadomości.

make up

Fot. Thinkstock

Nie oznacza to jednak, że powinnyśmy stosować bardzo mocny makijaż. Większość ankietowanych mężczyzn uznało, że make-up ma wyglądać w miarę naturalnie. W przeciwnym wypadku wyglądamy karykaturalnie.

make up

Fot. Thinkstock

66 proc. panów nie lubi ciemnego makijażu. 57 proc. odrzuca mocno czerwony odcień szminki. 84 proc. lubi naturalnie wyglądające fryzury. Tylko 9 proc. gustuje w paniach, które się nie malują.

Komentarze (4)

Ocena: 3 / 5
Daria (Ocena: 5) 30.12.2016 09:19
Według mnie delikatnie podkreślone policzki i długie rzęsy! Mój ulubiony tusz to Angel Eyes Artdeco. Działa cuda!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.12.2016 22:11
no to, że już wiesz teraz jak zrobic kolejną rzecz żeby się koniecznie podobac facetom bo to przecież jest sens damskiego zycia i faceci są de mołst important on de łorld
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 21.12.2016 12:51
No fajnie, i co w związku z tym?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo