beGLOSSY Girl’s Night Out with Zmalowana

Każdy z produktów do tego boxa został wybrany przez Polską Mistrzynię Makijażu – Zmalowaną.
beGLOSSY Girl’s Night Out with Zmalowana
Fot. mat. prasowe
22.11.2016

To wyjątkowa edycja, obok której z pewnością nie przejdziesz obojętnie! Każdy z produktów do tego boxa został wybrany przez Polską Mistrzynię Makijażu – Zmalowaną. Internautom znana jest z tego, że na You Tube dzieli się swoją pasją do makijażu z tysiącami widzów. Poniżej znajdziesz tutorial „Klasyka w stylu Zmalowanej”, z którego dowiesz się jak używać kosmetyki z pudełka beGLOSSY Girl’s Night Out with Zmalowana.


Klasyka w stylu Zmalowanej


KROK 1
Na oczyszczoną twarz naniosłam krem pielęgnacyjny Yves Rocher Sensitive Vegetal nawilżająco-łagodzący.


KROK 2
Twarz wyrównałam podkładem, pod oczy naniosłam korektor, całość utrwaliłam pudrem matującym.


KROK 3
Nie wyobrażam sobie mojego makijażu twarzy bez bronzera i rozświetlacza, dlatego ten produkt musiał znaleźć się w pudełku. W pierwszej kolejności konturuję buzię produktem od Manna Kadar Cosmetics, a następnie rozświetlam szczyty kości policzkowych oraz najwyższe punkty mojej twarzy.

beglossy

Fot. mat. prasowe

KROK 4
Wyrównuję kolor powiek neutralnym matowym cieniem Yves Rocher.


KROK 5
Ten bronzer to świetny kosmetyk nie tylko do twarzy. Można nim również wycieniować powiekę w zewnętrznym kąciku oraz podkreślić załamanie oka.


KROK 6
Kreska – jaskółka. Ja ją po prostu uwielbiam i dla mnie to kolejny must have! Uwielbiam kreski, bo to szybki sposób na zbudowanie ramy oka.


KROK 7
Na specjalną okazję zakładam swój model rzęs, który nazywa się MARTA. Pięknie zagęszcza linię rzęs i dodaje efektu WOW. Nasze rzęsy możecie kupić na www.sminko.pl


KROK 8
Uwielbiam matowe róże, dodają życia naszym policzkom i nadają dziewczęcy charakter.


KROK 9
Do takiego makijażu oka będzie pasowało większość kolorów pomadek. W beGLOSSY znajdziecie różne odcienie wspaniale nawilżających pomadek od Golden Rose Sheer Shine Stylo Lipstick. Ja wybrałam odcień 32, bo w tym sezonie kolory wina są bardzo modne.

Materiały prasowe

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo