Pokazała się bez makijażu i szybko tego pożałowała. „Wyglądasz jak POTWÓR Z BAGIEN!”

W Internecie szczerość nie popłaca. Hejterzy brzydzą się jej trądzikiem.
Pokazała się bez makijażu i szybko tego pożałowała. „Wyglądasz jak POTWÓR Z BAGIEN!”
źródło: Instagram (instagram.com/grwrady)
20.11.2016

W Internecie szczerości jest jak na lekarstwo. Największe gwiazdy Sieci udają kimś, kim nie są, a ich fani uwierzą niemal we wszystko. To wyjątkowo sztuczny świat, w którym nie ma miejsca na słabości, kompleksy, choroby. Kiedy ktoś odważy się pokazać prawdę - szybko tego żałuje. Hejterzy potrafią zniszczyć każdego.

Dobrze wie o tym Radka Kovacova, która z zawodu i pasji jest makijażystką. Słowaczka (mieszkająca w Londynie) efektami swojej pracy dzieli się na Instagramie. Ale zdaniem niektórych „fanów” pokazuje za dużo. 21-latka zdecydowała się ujawnić, jak wygląda bez perfekcyjnie wykonanego make-up`u.

I tym właśnie podpadła. W komentarzach aż roi się od opinii, że zamiast inspirować - obrzydza.

Zobacz również: Czy tak straszny trądzik da się zamaskować? TAK! One potrafią to zrobić perfekcyjnie! (Foto PRZED & PO)

 

makijaż cery trądzikowej

źródło: Instagram (instagram.com/grwrady)

Dziewczyna może się pochwalić ponad 50 tysiącami oddanych kibiców, ale wśród nich znalazły się także osoby mniej przychylne. Od kiedy Radka pokazuje się bez makijażu, musi mierzyć się ze strasznymi obelgami. Ludzie nazywają ją postacią z horroru, potworem z bagien, brzydalem. Zamiast docenić jej odwagę i szczerość - chcą ją jeszcze bardziej dobić.

Co ciekawe, poważny trądzik to nie jest przypadłość, z którą Słowaczka walczy od wielu lat. Problemy dermatologiczne pojawiły się nie w okresie dojrzewania, ale zaledwie rok temu. W ten sposób jej ciało zareagowało na zrzucenie ponad 10 zbędnych kilogramów.

Można powiedzieć, że dla makijażystki to całkiem wdzięczny temat. Teraz na własnym przykładzie pokazuje, jak ukryć wszystkie niedoskonałości.

Zobacz również: 22-latka pokazuje, jak makijażem zakryć trądzik. Chyba nie tak miało to wyglądać!

makijaż cery trądzikowej

źródło: Instagram (instagram.com/grwrady)

Problemy zaczęły się rok temu, kiedy udało mi się sporo schudnąć. Nie przeraziłam się. Wiem, że to prędzej czy później minie. Postanowiłam wykorzystać ten moment i nagrałam kilka filmików, w których zdradzam tajniki makijażu cery trądzikowej. Ale nie minęło kilka godzin, kiedy przeczytałam o sobie potworne rzeczy - zdradza w rozmowie z „Daily Mail”.

Radka cieszy się, że jej mama nie zna języka angielskiego i nie przeczyta tych wszystkich strasznych komentarzy. Ale to nie jedyna dobra wiadomość w tej historii. Dziewczyna nie ma zamiaru się poddawać i będzie kontynuowała swoją działalność.

Efekty jej pracy naprawdę robią wrażenie!

Zobacz również: Jak zamaskować trądzik?

makijaż cery trądzikowej

źródło: Instagram (instagram.com/grwrady)

Trudno się domyślić, że pod makijażem skrywa tak wiele pryszczy...

makijaż cery trądzikowej

źródło: Instagram (instagram.com/grwrady)

Brawo za odwagę!

Komentarze (5)

Ocena: 4.2 / 5
Renka (Ocena: 5) 20.11.2016 22:11
Przecież wiadomo, że pod makijażem dziewczyna może mieć fatalną cerę, to żadna nowość. Po prostu pokazuje jak można wyglądać w mocnym make up'ie, co w tym złego? Chodziłam na wizaż i stylizację 2 lata temu i serio widziałam i uczyłam się co można zrobić z ludzką twarzą za pomocą kosmetyków. Z jednej strony piękne, z drugiej niesamowite...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.11.2016 18:14
Takie nieprzychylne komenetarze chyba piszą ludzie, którzy żyją oderwani od rzeczywistości. Dla mnie to raczej jasne, że to co widać na tych wszystkich wypacykowanych zdjęciach jest po prostu zrobione a nikt nie jest idealny w rzeczywistości. Bardzo współczuje tej dziewczynie, a z drugiej strony to że potrafi się tak "zrobić" to tylko świadczy o jej profesjonaliźmie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.11.2016 16:19
Poniekąd rozumiem te komentarze, chociaż nie uważam, że są dobre. Jeśli ktoś pokazuje nieskazitelną cerę i urodę na istagramie, to tego właśnie oczekuję osoby, które obserwują profil.
odpowiedz
Sandra (Ocena: 1) 20.11.2016 10:54
Przysiegam portal zenujacy smieci fb......
odpowiedz
Nika (Ocena: 5) 20.11.2016 02:44
Śliczna dziewczyna, nie ma co się przejmować pustakami. Ktoś kto nigdy nie miał do czynienia z problemami skórnymi nie ma prawa oceniać takich osób.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo