Jak zrobić makijaż na Halloween? Przerażający make-up krok po kroku

Najlepsze pomysły polskich YouTuberek wraz z instrukcją ich wykonania.
Jak zrobić makijaż na Halloween? Przerażający make-up krok po kroku
https://pl.pinterest.com/pin/521925044299392374/
19.10.2016

Imprezy z okazji Halloween z roku na rok zyskują w Polsce na popularności. Pokochaliśmy mroczny klimat przełomu października i listopada. Okolicznościowe bale przebierańców przypominają sceny z horrorów. Zwłaszcza, jeśli potrafisz wykonać przekonującą charakteryzację. Im więcej krwi, wystających kości, ran kłutych i szarpanych - tym lepiej.

Jeśli szukasz inspiracji - dobrze trafiłaś. Znajdziesz tutaj makijaże wykonane przez najlepsze polskie YouTuberki wraz z ich wskazówkami, jak uzyskać ten sam efekt w domu. Instrukcje ich autorstwa są na tyle jasne i szczegółowe, że poradzi z tym sobie nawet największa amatorka.

Z tak pomalowaną twarzą znajomi na pewno cię nie rozpoznają, a na sam widok przejdą ich ciarki…

Prosty makijaż na Halloween krok po kroku

Ten make-up na pewno wymaga precyzji, ale jest też niezwykle efektowny. W zasadzie ogranicza się do pomalowania dolnych powiek. Cała reszta powinna być neutralna. Krwawe cienie pod oczami wyglądają naprawdę upiornie…

 

Makijaż na Halloween: Wampirzyca

Przełom października i listopada to święto sił nieczystych. Żadna impreza halloweenowa nie może się obyć bez przynajmniej jednego wampira. Może zostaniesz nim właśnie Ty? Zobacz jak wykonać krok po kroku okolicznościowy makijaż.

Fajny makijaż na Halloween

Na balach przebierańców popularnym motywem jest również straszny klaun. W tym wydaniu raczej nie przypomina zabawnego śmieszka z cyrku, ale krwawego szaleńca. Ten make-up to już wyższa szkoła jazdy. Jeśli uda Ci się go powtórzyć - nie będziesz miała sobie równych!

Iluzja twarzy

Według nas to absolutny hit. Wymaga odrobiny wprawy, ale masz jeszcze sporo czasu, by poćwiczyć. Tym razem obędzie się bez otwartych ran i spływającej po twarzy krwi. Przerażające może okazać się także złudzenie optyczne.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
ola soha aleksandra an (Ocena: 5) 30.10.2016 15:48
ale fajne
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo