Doładuj swoje rzęsy nieposkromioną objętością z Rimmel

Rimmel przedstawia nową maskarę Scandaleyes Reloaded.
Doładuj swoje rzęsy nieposkromioną objętością z Rimmel
08.09.2016

TOP SECRET: Najbardziej skandaliczna maskara rodem z Londynu powraca z przełomową nowością: Scandaleyes Reloaded - dla niebezpiecznie pogrubionych, gęstych i długich rzęs! Każda rzęsa zostanie natychmiastowo doładowana extremalną objętością bez efektu sklejania i grudek. Maskara zapewnia supertrwałość nawet do 24 godzin, a jednocześnie niezwykle łatwe zmywanie bez konieczności pocierania.  

 

Maskara Scandaleyes Reloaded jest odporna na rozmazywanie, smugi, kruszenie i wilgotne powietrze. To prawdziwa agentka do zadań specjalnych, która przetrwa każdy aspekt szybkiego tempa życia – od siłowni, aż po imprezę. To jednak nie koniec! Mimo extremalnej trwałości, jej demakijaż jest błyskawiczny!

 Nowa, extremalnie trwała formuła - dla skandalicznej dawki objętości!

 

To pierwsza, opatentowana technologia EXTREME WEAR. Ta innowacyjna formuła daje rzęsom nawet do 11 razy większą objętość bez grudek i sklejania. Jest to zasługą unikalnego, synergicznego połączenia wosków i polimerów tworzących intensywnie czarny, pogrubiający film, który natychmiastowo otula każdą rzęsę dając skandaliczną objętość!

 

Dodatkowo, formuła wzbogacona jest o kolagen i keratynę oraz specjalne woski i polimery, które dają efekt głębokiej i intensywnie lśniącej czerni. Mimo swojej extremalnej trwałości, maskara niezwykle łatwo zmywa się z rzęs, nie zostawiając na skórze czarnych plam i cieni. Do demakijażu wystarczy tylko ciepła woda!

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Judytka (Ocena: 5) 28.09.2016 16:43
wow, ale efekt! Moja maskara z Artdeco daje podobny
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo