Eye Boutique. Nowe spojrzenie na stylizację brwi, rzęs i wizaż

Zaskakuj wyjątkowym spojrzeniem!
Eye Boutique. Nowe spojrzenie na stylizację brwi, rzęs i wizaż
12.08.2016

Sieć salonów kosmetycznych Eye Boutique jest odpowiedzią na zmieniający się styl życia Polek. Mamy coraz więcej spraw, a coraz mniej czasu na ich realizację. A każda z nas chce zawsze wyglądać dobrze, bo to daje nam większa pewność siebie i lepsze samopoczucie w każdej sytuacji. Czasami gdy widzimy inne dziewczyny zastanawiamy się, co robią ze swoim twarzą, że wyglądają lepiej. Możemy sobie nie zdawać do końca z tego sprawy, ale trzy rzeczy mogą zmienić wszystko w wyglądzie twarzy. Dobrze wyprofilowany kształt brwi, długie rzęsy i  - co najbardziej oczywiste - makijaż zrobiony przez profesjonalna wizażystkę.

Eye Boutique to pierwszy w Polsce profesjonalna sieć salonów kosmetycznych, które specjalizują się w stylizacji brwi i rzęs, pielęgnacji skóry wokół oczu i wizażu. Ze względu na wygodę i komfort klientek, salony są umiejscowione na terenie centrów handlowych. Pierwsze dwa gabinety zostały otwarte w CH Plac Unii City Shopping (ul. Puławska 2, Warszawa) oraz w CH Blue City (Al. Jerozolimskie 179, Warszawa).  Dzięki temu łatwo można zaparkować samochód, zrobić przy okazji zakupy, spotkać się z przyjaciółka i skorzystać z oferty Eye Boutique.

 

W Eye Boutique wykonywane są 3 rodzaje usług:

 

- Nitkowanie brwi i całej twarzy – rewolucyjna metoda, której Polki jeszcze nie znają.

- Przedłużanie rzęs metodami 1:1, 2:1 oraz Express

- Profesjonalny wizaż.

 

Nitkowanie brwi i twarzy w Eye Boutique

 

Nitkowanie (ang. threading) to metoda depilacji wywodząca się z krajów Dalekiego Wschodu - a obecnie jeden z najgorętszych trendów kosmetycznych w Europie Zachodniej. Polega ona na usuwaniu niechcianych włosków z twarzy za pomocą odpowiednio splecionej, bawełnianej nici. Dzięki tej technice możemy osiągnąć precyzyjną linię brwi, na której tak bardzo zależy kobietom. Za pomocą nitki można skutecznie usuwać włoski z całej twarzy, nie tylko brwi.

Zalety nitkowania:

  • Idealne dla wrażliwej skóry - nie podrażnia jej, a lekkie zaczerwienienie po zabiegu mija po kilku / kilkunastu minutach. Na skórę nie są nakładane żadne środki chemiczne / depilujące.
  • Niezwykle higieniczny zabieg - jedyną rzeczą, która dotyka twarzy jest bawełniana nitka, która następnie jest wyrzucana. Nitka jest specjalnie produkowana w Indiach do wykonywania tego typu zabiegów.
  • Szybkość wykonania - doświadczona stylistka jest w stanie wykonać zabieg w ok 5 minut. Za pomocą nitki, za jednym tylko pociągnięciem, można usunąć zarówno pojedynczy włosek, jak ich całą linię.

 

Przedłużanie rzęs w Eye Boutique

 

W Eye Boutique skupiamy się na poznaniu potrzeb naszych klientek. Na podstawie indywidualnej rozmowy, czasu, którym Panie dysponują oraz powodu, dla którego decydują się na zabieg przedłużania rzęs stylistki Eye Boutique dobierają technikę, która w najwyższym stopniu spełni ich oczekiwania i przyniesie pożądany efekt.

 

Metody przedłużania rzęs dostępne w Eye Boutique:

 

- Przedłużanie rzęs 1:1, 2:1

 

Tajemnicze oznaczenie 1:1, 2:1 oznacza liczbę sztucznych rzęs doklejonych do pojedynczej naturalnej. Metoda polega na doklejaniu rzęs z pominięciem bezpośredniego kontaktu ze skórą, dzięki czemu ograniczone jest ryzyko wystąpienia alergii na klej. W Eye Boutique pracujemy na rzęsach jedwabnych, które wyglądają bardzo naturalnie i nie sklejają się.

 

- Przedłużanie rzęs metodą "Express Lashes"

 

To idealne rozwiązanie dla klientek, które potrzebują uzyskać natychmiastowy efekt na wyjątkową okazję. Długość, grubość i profil rzęs dobierane są indywidualnie. Rzęsy są wydłużone, podkręcone, mają zwiększoną objętość. Przez 48 godzin po zabiegu należy pamiętać, aby unikać kontaktu rzęs z ciepłą i zimną wodą, nie korzystać z basenu, solarium ani sauny. Rzęsy należy ściągnąć po około 2-3 tygodniach podczas krótkiej wizyty w salonie. Eye Boutique skupiamy się na poznaniu potrzeb naszych klientek. Na podstawie indywidualnej rozmowy, czasu, którym Panie dysponują oraz powodu, dla którego decydują się na zabieg przedłużania rzęs stylistki Eye Boutique dobierają technikę, która w najwyższym stopniu spełni ich oczekiwania i przyniesie pożądany efekt.

 

 

Wizaż w Eye Boutique

 

Wizaż to prawdziwa sztuka – nie tylko potrafi wyeksponować urodę czy zamaskować niedoskonałości, ale często jest pierwszym krokiem do prawdziwej metamorfozy. Dlatego o naszych wizażystkach lubimy myśleć, że to prawdziwe artystki w swojej dziedzinie. Makijaż jest dla nich pasją, wynikającą z ich zainteresowania modą, sztuką, kolorem, ale również zajęciem, które sprawia im radość i daje dużo osobistej satysfakcji. Chcesz się przekonać, jak Twoja uroda rozkwitnie pod okiem wizażystek Eye Boutique? Spróbuj jednego z trzech makijaży!

 

Makijaż dzienny

 

Lekki i subtelny, bazujący na efekcie zdrowej, rozświetlonej cery. Podkreśla naturalne piękno twarzy i potrafi świetnie zatuszować skutki nieprzespanej nocy. Szybki i efektowny, idealny na co dzień.

 

Makijaż biznesowy

 

To odmiana makijażu dziennego. Nie może być zbyt mocny, ani tym bardziej teatralny. Powinien za to zdradzać profesjonalizm osoby, która go nosi – co wymaga dużych umiejętności od wizażystki, która go wykonuje.  Bazuje na klasycznych rozwiązaniach – idealnie matowej cerze, eleganckiej oprawie oczu i delikatnym podkreśleniu linii ust.

 

Makijaż wieczorowy /  ślubny

 

To prawdziwe pole do popisu dla wizażystki.  Wyrazisty, intrygujący, przyciągający spojrzenia – w zależności od okazji zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie. Stosujemy jednak żelazną zasadę – stawiamy na jeden element, który eksponujemy najbardziej. Wszystko po to, abyś po wyjściu z Eye Boutique czuła się pewnie i zjawiskowo.

 

Odwiedź Eye Boutique i zadbaj o piękne spojrzenie!

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Patrycja L (Ocena: 5) 29.09.2016 18:06
moje brwi są gęstsze odkąd zaczęłam używać żelu do brwi od Artdeco
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.08.2016 18:56
nitkownia nie znamy? na YT wiele dziewczyn to pokazywało... zamiast pęsety :> podobno sposob z jakiegoś kraju czy coś.. dobry do usuwania wąsika xD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie