STEMPLE. Rewolucyjna metoda w malowaniu brwi?!

Zapomnij o makijażu permanentnym i długotrwałym procesie malowania brwi. Jest tańszy i łatwiejszy sposób!
STEMPLE. Rewolucyjna metoda w malowaniu brwi?!
Fot. Prt screen YouTube
31.07.2016

Już od kilku lat modne są wyraziste, grube brwi. Zarówno modelki, jak i celebrytki kreują ten trend. Cienkie brwi odeszły w zapomnienie. Jakiś czas temu nie do pomyślenia było pokazywanie się z brwiami w stylu Cary Delevingne. Obecnie wszystkie dziewczyny próbują się do niej upodobnić. W znacznym stopniu przyczyniły się do tego vlogerki.

Jakiś czas temu zrobiło się głośno, kiedy jedna z autorek najpopularniejszego kanału urodowego – Red Lipstick Monster – pokazała się bez makijażu. Uwagę zwracały zwłaszcza brwi dziewczyny– cienkie, jasne i niewyraźne. Jeżeli spojrzymy potem na vlogerkę w pełnym makijażu, trudno nie oprzeć się wrażeniu, że jest prawdziwą artystką. Brwi po umalowaniu wyglądają nie do poznania i nadają jej twarzy zupełnie inny wyraz.

Nie każda dziewczyna potrafi się umalować i ma czas na to, aby codziennie z rana rysować sobie brwi. Dlatego tak modny stał się makijaż permanentny. Jednak nie wszystkie fanki wyrazistych brwi są do niego przekonane. Właśnie dla nich mamy dobrą wiadomość. Ostatnio bardzo dużą popularnością cieszą się stemple do brwi. Dzięki nim można podkreślić je szybko, nie trzeba mieć do tego specjalnych uzdolnień, a efekt jest wspaniały.

Zobacz także: REPORTAŻ: Zerwał ze mną, bo pokazałam się bez makijażu

stemple do brwi

Fot. Prt screen YouTube

Stemple do brwi, można zobaczyć na YouTube u vlogerki Tati. Dziewczyna pokazuje, jak ich używać i demonstruje efekt. Stemple, oprócz tego, że przyciemniają brwi, nadają im bardziej określony kształt. Proces malowania brwi za pomocą stempli możecie zobaczyć tutaj:

 

stemple do brwi

Fot. Prt screen YouTube

Zestaw do malowania brwi składa się z dwóch stempli oraz proszku. Należy nim posypać stempel i w odpowiedni sposób przyłożyć go do brwi. Potem trzeba chwilę poczekać na efekt. Stemple I-Envy by kiss to niewielki wydatek, zwłaszcza jeśli porównamy go z ceną makijażu permanentnego. Zestaw kosztuje ok. 9 dolarów.

Zdecydowałybyście się na tę metodę?

Zobacz także: Czy potrzebujesz nowej suszarki?

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
paulina (Ocena: 5) 29.09.2016 18:09
moim zdaniem lepiej zainwestować w dobrą mascarę - ALL in One od artdeco to mój numer jeden
odpowiedz
Natasza (Ocena: 5) 16.09.2016 11:31
Załóżmy, że kobiety z danej firmy dowiedzą się o stemplach, kupią hurtowo i będą wszystkie stosować ten sam kształt, to będą wyglądać jak z prawdziwej fabryki brwi - wszystkie takie same :D No nie wierzę :D Ja już wole inne rozwiązanie, a mianowicie makijaż permanentny, tylko trzeba poprosić linergistkę, aby użyła dobrych pigmentów do makijażu permanentnego. Możecie poczytać sobie o tym na biotekpolska.pl :)
odpowiedz
Kamuflage (Ocena: 5) 31.07.2016 12:33
Czytam o tym z piąty raz i nie wierzę... To się ie przyjmie za żadne skarby świata. Jest tyle fajnych kosmetyków do brwi, na topdrogeria.pl zamawiam co jakiś czas coś nowego dla wypróbowania. Co jeden to lepiej się nakłada.. po co sobie taki sztuczny efekt stemplami robić??
odpowiedz
n. (Ocena: 5) 31.07.2016 12:26
Może wydawać się dziwne, ale myślę, że nie jestem dziewczynie może pomóc przy nadawaniu odpowiedniego kształtu. Szczególnie, że przy malowaniu często można mieć problem z nadaniem każdej brwi identycznego wyglądu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie