To nagranie poruszyło internautów: Zdolny syn maluje zdeformowaną twarz mamy

Nastoletni chłopak zupełnie odmienił jej wizerunek. Co za różnica!
To nagranie poruszyło internautów: Zdolny syn maluje zdeformowaną twarz mamy
fot. zrzut ekranu YouTube / clawdeena9
21.05.2016

Matthew Tronconi to znany vloger, który specjalizuje się w makijażu. Choć jest młodym mężczyzną, z make-up`em radzi sobie lepiej, niż większość jego koleżanek. Pewnie dlatego, że od czasu do czasu lubi wyglądać jak kobieta. Ta barwna postać nie ogranicza się jedynie do upiększania samego siebie. Okazuje się, że jego najwierniejszą fanką jest mama, która urodziła się z nieestetycznymi zmianami na twarzy.

61-letnia Joanne przyszła na świat z chorobą znaną jako zespół Klippla-Trenaunaya. To zespół wad wrodzonych, który charakteryzuje się przerostem niektórych tkanek i widocznymi naczyniakami. Zazwyczaj dotyczy kończyn, ale u niej schorzenie zaatakowało buzię. Przez 40 lat przypadłość ograniczała się jedynie do sinej plamy na policzku.

Później doszło do znacznej deformacji, która oszpeciła jej oblicze.

Zobacz również: Pod grubą warstwą podkładu skrywa dziwne znamię (Potworna historia)

 

znamię na twarzy

fot. zrzut ekranu YouTube / clawdeena9

Zdolny syn z bólem serca patrzy na to, jak traktowana jest jego mama w miejscach publicznych. Gapie bezceremonialnie wpatrują się w jej twarz, a często brutalnie komentują. Dlatego postanowił jej pomóc. Wykorzystał wszystkie swoje makijażowe umiejętności i udowodnił światu, że make-up czasami naprawdę czyni cuda. W zaledwie kilka dni nagranie na YouTube zobaczyło ponad 1,5 miliona internautów.

Urodziła się ze znamieniem, ale ma do zaoferowania znacznie więcej, niż tylko swoją chorobę. Moja mama jest moją bohaterką. Jest bardzo odważna, wyrozumiała i mocno mnie kocha - twierdzi Matthew.

W przypadku Joanne przebarwienie skóry jest najmniejszym problemem. Po czterdziestce jej usta nabrzmiały i stały się bardzo niesymetryczne, zmienił się kształt nosa, a policzek z dnia na dzień jest coraz większy.

Zobacz również: Dziewczyny ze znamionami: NIGDY nie pokazywały się bez makijażu! (Poruszające zdjęcia)

znamię na twarzy

fot. zrzut ekranu YouTube / clawdeena9

Kobieta wykorzystała popularny kanał syna, by uwrażliwić jego widzów na ludzi takich, jak ona. W krótkim nagraniu udowodniła, jak duży ma do siebie dystans i, że nie ma zamiaru się załamywać. Wspólnymi siłami matka i syn wykonali niezwykły makijaż maskujący niedoskonałości.

Co z tego wynikło? Koniecznie zobaczcie ten poruszający film!

 

znamię na twarzy

fot. zrzut ekranu YouTube / clawdeena9

To dopiero początek przemiany. Finalny efekt jest niesamowity!

Zobacz również: MÓWIONO, ŻE JEJ ZNAMIĘ JEST OBRZYDLIWE, ALE SIĘ NIE ZAŁAMAŁA

 

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.05.2016 18:47
biedna. Kiedyś była naprawdę ładną kobietą a po 40tce to znamię zaczęło się rozrastać i zdeformowało jej twarz. Straszne. Dobrze ,że syn pomaga jej znów poczuć się piękną
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.05.2016 18:17
dobrze miec tak kochanego syna, mysle ze malo synow docenia swoje matki. A jej syn to naprawde skarb.
odpowiedz
WOW (Ocena: 5) 21.05.2016 09:43
Wow... Z jednej strony współczuję tej kobiecie choroby i deformacji (która musiała być dla niej szokiem i traumą, bo kiedyś była piękną kobietą o bardzo symetrycznej buzi!), a z drugiej, cieszę się, że ma dystans do siebie i akceptuje siebie, robi co może najlepsze, by poczuć się piękniejszą, a do tego ma cudownego syna, który jej w tym pomaga i tak ciepło o niej mówi/pisze. Wzruszające!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie