PSYCHOTEST: Co mówi o Tobie ulubiony kolor cienia do powiek?

Ten wybór to nie przypadek. Świadczy o Twoim charakterze!
PSYCHOTEST: Co mówi o Tobie ulubiony kolor cienia do powiek?
Fot. Thinkstock
27.04.2016

Cień do powiek to nieodłączny element pełnego makijażu. Nie nosimy go na co dzień, ale specjalne okazje wymagają podkreślenia oczu nie tylko maskarą czy kredką. Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale wybór koloru to nie tylko kwestia gustu czy przypadku. Nie od dziś wiadomo, że każda barwa niesie za sobą ładunek emocjonalny.

Nie każda kobieta czuje się dobrze w szarościach, a tym bardziej nie wszystkie z nas zdecydują się na jaskrawy błękit. Wybór odcienia to wypadkowa naszego stylu, humoru, stosunku do siebie i charakteru. Tym bardziej powinnaś się zastanowić nad tym, jaki kolor najczęściej trafia na twoje powieki.

Co o tobie mówi? Wskaż swój ulubiony i weź udział w naszej psychozabawie.

Zobacz również: Jak Twoja szminka działa na facetów? Ona to sprawdziła!

 

cień do powiek

fot. Thinkstock

FIOLETOWY

Nie jesteś zamkniętą w sobie dziewczynką, która obawia się własnego cienia. Przez życie idziesz z podniesioną głową i robisz wszystko, by skupić na sobie uwagę. Bywasz przewrażliwiona na swoim punkcie i nerwowa.

RÓŻOWY

Upływający czas kojarzy ci się nie z coraz większym doświadczeniem, ale większymi problemami. Chcesz jak najdłużej zatrzymać młodość. Bywasz trochę naiwna i niefrasobliwa. Doskonale czujesz się w sytuacji, kiedy inni cię wyręczają.

NIEBIESKI

Z jednej strony bardzo romantyczna, z drugiej - mocna i zdeterminowana. Potrafisz zmylić swoją delikatnością, ale kiedy ktoś ci podpadnie - pokazujesz pazury. Mocno trzymasz się swojego zdania i nie dopuszczasz innych do głosu.

cień do powiek

fot. Thinkstock

BRZOSKWINIOWY

Można powiedzieć, że jesteś trochę naiwna. Wciąż wierzysz w to, że świat jest pięknym i sprawiedliwym miejscem, a kiedy coś pójdzie nie po twojej myśli - zupełnie się rozsypujesz. Masz skłonność do stanów depresyjnych.

PERŁOWY

Wszyscy mają cię za cichą myszkę, ale w sprawdzonym towarzystwie przemieniasz się w mistrzynię ceremonii. Jesteś bardzo towarzyska, a przy tym odpowiedzialna. Nigdy nie przekraczasz granic.

BRĄZOWY

Masz kiepskie nastawienie do siebie, świata i ludzi. Wolisz się pozytywnie rozczarować, niż z góry przyjmować, że wszystko na pewno się uda. Ludzie postrzegają cię jako smutasa. Nawet w towarzystwie potrafisz czuć się samotna.

Zobacz również: Tych szminek NIE UŻYWAJ!

cień do powiek

fot. Thinkstock

ZŁOTY

Za wszelką cenę chcesz się przypodobać. Robisz i mówisz wyłącznie to, co wypada. W efekcie zatraciłaś swój własny charakter i stałaś się bardzo bezpłciowa. Dopiero z czasem zorientujesz się, że taka przewidywalność nikogo nie ciekawi.

ZIELONY

Jesteś niepoprawną romantyczką. Wciąż masz nadzieję, że wszystko co najlepsze, jest dopiero przed tobą. Problem w tym, że nie zawsze potrafisz wykazać inicjatywę, by spełnić swoje marzenia. Czekasz aż wszystko spadnie ci z nieba.

SZARY

Wbrew pozorom wcale nie jesteś przeciętniakiem. Bardzo przejmujesz się swoim wizerunkiem, ale w życiu stawiasz na złoty środek. Nie chcesz podpaść nikomu i zazwyczaj przynosi to oczekiwany skutek. To klasyka, którą się ceni.

cień do powiek

fot. Thinkstock

CZARNY

Niektórzy twierdzą, że jesteś osobą o depresyjnym usposobieniu, ale to tylko maska. Przywdziewasz ciemne barwy, bo boisz się konfrontacji. W środku jesteś miękka i radosna, ale ktoś wmówił ci, że to słabość.

ŻÓŁTY

Nie uznajesz kompromisów i zawsze wszystko wiesz najlepiej. Do życia i ludzi podchodzisz z ogromną śmiałością. Nawet niepowodzenia nie są w stanie cię zniechęcić. Brniesz przed siebie, niemal na oślep, ale źle na tym nie wychodzisz.

TRANSPARENTNY

Nie chcesz być widoczna, bo nie ufasz raczej innym ludziom. Przez cały czas masz wrażenie, że wszyscy rzucają ci kłody pod nogi. Na szczęście udaje ci się je wszystkie przeskakiwać, ale raczej długo nie zaznasz spokoju.

Zobacz również: 8 błędów w makijażu, które cię postarzają

 

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
alicja (Ocena: 5) 22.07.2016 15:01
to co mówi o mnie mój cień do powiek ? :D używam nr 214 z artdeco
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2016 22:21
Uwielbiam te dziwnie dziwne psychotesty ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2016 09:07
serio? a to nie jest tak, że winno się malować cieniami pasującymi do koloru tęczówki? i te, które nam pasują stają się poniekąd ulubionymi?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2016 08:59
lubię brązowy cień, bo smokey eyes wyglądają subtelniej i lepiej się nadają na co dzień z brązem niż z czernią... ale pewnie jestem smutasem :)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo