Efekt `smoky eyes` w zaledwie 10 sekund - instrukcja krok po kroku!

Zobacz, jak krok po kroku wykonać ten makijaż zaledwie w kilka sekund, korzystając jedynie z dwóch produktów!
Efekt `smoky eyes` w zaledwie 10 sekund - instrukcja krok po kroku!
29.05.2015

Choć na bieżąco staramy się śledzić najnowsze trendy w makijażu, zdarzają się sytuacje, w których warto pozostać wiernym klasyce. Szczególnie, gdy potrzebujemy natychmiastowych rozwiązań! Dlatego podstawowa wiedza na temat takich ponadczasowych make-up`ów jak smoky eyes czy nude, jest absolutnie niezbędna. Dziś bierzemy pod lupę najprostszy sposób na stworzenie przydymionego oka. Zobacz, jak krok po kroku wykonać ten makijaż zaledwie w kilka sekund, korzystając jedynie z dwóch produktów!

Do wykonania smoky eyes w zaledwie kilka sekund będziesz potrzebować tuszu do rzęs i czarnej kredki, o kremowej konsystencji. 

1. Zacznij od kredki i namaluj dość grube kreski na dolnej i górnej powiece, tuż przy linii rzęs. Nie staraj się być precyzyjna. Im mniej dokładna będziesz, tym lepiej. Dzięki temu osiągniesz bardziej rockowy i naturalny efekt! 

Dalszy ciąg na kolejnych podstronach!

smoky eyes

2. Następnie opuszkami palców rozetrzyj delikatnie obie linie (zarówno te na górnej, jak i na dolnej powiece). Im bliżej zewnętrznego kącika oka, tym bardziej kosmetyk powinien być rozmazany.

>>>

smoky eyes

3. Wytuszuj rzęsy na dwa sposoby

Nanieś dwie warstwy tuszu do rzęs, najpierw trzymając poziomo szczoteczkę, a następnie w sposób wertykalny. Dzięki temu rozdzielisz dokładnie rzęsy i dodasz im objętości.

>>>

smoky eyes

4. Rozświetlenie w kąciku i na linii wodnej

Na koniec możesz lekko rozświetlić oko, malując kredką w kolorze nude linię wodną przy samym kąciku zewnętrznym, a także aplikując rozświetlasz w wewnętrznych kącikach.

 

Komentarze (1)

Ocena: 1 / 5
Anonim (Ocena: 1) 23.06.2015 20:22
traga
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo