Nowość marki Bobbi Brown - Lip Pencil

Gładko przesuwa się po ustach, równomiernie rozprowadzając kolor, dzięki czemu bardzo łatwo uzyskasz pożądane efekty.
Nowość marki Bobbi Brown - Lip Pencil
11.11.2014

Bobbi uważa, że kredka do ust to najszybszy i najłatwiejszy sposób na naturalne podkreślenie ich piękna. Aby pomóc kobietom wydobyć wdzięk drzemiący w ich ustach, Bobbi zdecydowała się rozszerzyć ofertę proponując 19 nowych kolorów Lip Pencil.

W bogatej ofercie konturówek do ust znajdziesz taką, która idealnie pasuje do każdego makijażu i każdych ust — matowych, błyszczących i wydatnych. Doskonała na każdą porę, wspaniale uwydatniająca naturalne piękno.

Lip Pencil od Bobbi Brown gładko przesuwa się po ustach, równomiernie rozprowadzając kolor, dzięki czemu bardzo łatwo uzyskasz pożądane efekty - nadasz idealny kształt, podkreślisz linię ust oraz osiągniesz pożądany kolor, a zarazem wydłużysz trwałość pomadki. Unikalna formuła konturówki sprawia, że jest bardzo trwała i nie rozmazuje się.Do każdej kredki dołączona jest temperówka, by zagwarantować Ci maksymalną precyzję podczas aplikacji produktu.

Sposób użycia:

Nałóż na usta pomadkę, następnie obrysuj wargi kredką. Ruchy wykonuj delikatnie, nie naciskając zbyt mocno, by rysowane linie nie były przesadnie grube. Aby przedłużyć trwałość pomadki, obrysuj i wypełnij konturówką całą powierzchnię warg, a następnie nałóż pomadkę lub błyszczyk. Na koniec delikatnie obrysuj wargi.Aby uzyskać najbardziej naturalny wygląd, zadbaj o to, by końcówka konturówki była lekko zaokrąglona.

Sugerowana Cena: 91 zł

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Marta (Ocena: 5) 29.01.2015 14:45
Czemu tu ciągle pojawiają się wpisy od tej marce? Ani słowa o innych, np. ARTDECO?
odpowiedz
ania (Ocena: 5) 29.11.2014 12:50
S t a t y ś c i.... Modelki ...Modele ...do filmów seriali 150zł/dzień.......... f a c e b o o k. com / C a s t i n g D o F i l m u
odpowiedz

Polecane dla Ciebie