Skin Foundation Stick od Bobbi Brown - ikona wśród podkładów!

Bobbi Brown znów zmienia oblicze rynku, wprowadzając nowy Skin Foundation Stick - aktualizację słynnej formuły oraz opakowania!
Skin Foundation Stick od Bobbi Brown - ikona wśród podkładów!
02.11.2014

Marka Bobbi Brown ponownie wprowadza na rynek podkład w sztyfcie, który jest nowoczesnym ujęciem świeżej i czystej skóry. W 1992 r. Foundation Stick Bobbi Brown swoim debiutem zrewolucjonizował rynek kosmetyczny. Był to pierwszy podkład dopasowany do odcienia skóry o kremowej teksturze. Dwadzieścia dwa lata później doczekałyśmy się jego nowej wersji!

Na czym polega jego odświeżona formuła? Zawiera ona nową wielowarstwową, transparentną bazę, która pozwala na optymalne dopasowanie się do skóry. Kremowa i lekka tekstura tworzy nieskazitelne krycie, które w efekcie zmniejsza widoczność porów oraz niedoskonałości skóry, zapewniając gładkie i naturalne wykończenie. Skin Foundation Stick w inteligentny sposób dostosowuje się do naszych potrzeb, kontrolując wydzielanie się sebum oraz nawilżając suchą skórę. Jest odporny na wodę, pot oraz wilgoć i utrzymuje się przez cały dzień.

Skin Foundation Stick to moja tajna broń. Używam go podczas sesji zdjęciowych i pokazów mody. Maluję nim wszystkie kobiety, również siebie- zwłaszcza wtedy, kiedy jestem w drodze. Świetnie dopasowuje się do wszystkich typów i kolorów skóry. Może być nakładany na całą twarz albo punktowo, w miejscach, w których jest taka potrzeba. Jak go nie kochać? - mówi Bobbi.

(Podkład dostępny w 24 odcieniach: Alabaster, Porcelain, Warm Ivory, Sand, NEW Cool Sand, Warm Sand, Beige, Cool Beige, Warm Beige, Natural, Natural Tan, Warm Natural, NEW Golden Natural, Honey, Warm Honey, NEW Golden Honey, Golden, Warm Almond, NEW Golden Almond, Almond, Warm Walnut, Walnut, Chestnut, Espresso.)

 

Cena: 189zł

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
OLA (Ocena: 5) 23.12.2014 10:36
Nie wiem, ja nie jestem przekonana! Pozostanę wierna swojemu podkładowi high definition od ARTDECO! :)
odpowiedz
oSA (Ocena: 5) 27.11.2014 14:52
Podkład wygląda kusząco, ale chyba jeszcze nie jestem gotowa na rozstanie z moim ukochanym High Performance Lifting Foundation od ARTDECO!! :)))
odpowiedz
laura (Ocena: 5) 06.11.2014 23:47
ostatnio w tym magazynie ONLY YOU widziałam porównanie kremów CC i fluidów
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.11.2014 15:21
bardzo fajne podklady mam juz dwa ,naprawde warto wcalenie nie widac tapety na twarzy kazda kobieta ktora nie lubi ,ze by podklad bylo widac powinna go miec
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.11.2014 00:39
Nawet gdybym wygrała w lotto to bym nie kupiła tego kosmetyku. Formuła sztyftu jest niehigieniczna.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie