Kolorowe brwi - hit czy kit?

Zarówno w tym, jak i w nadchodzącym sezonie, główną rolę w makijażu będą odgrywać brwi. Powinny być gęste, wydłużone w kierunku skroni oraz… superkolorowe! Zielone, różowe, pomarańczowe albo żółte - wszystko zależy od twojej odwagi i fantazji.
Kolorowe brwi - hit czy kit?
09.01.2009

Wizażyści są zgodni, że staranna korekta łuku brwiowego może w znaczący sposób odmienić twarz oraz odjąć jej lat. O sposobach pielęgnacji brwi już pisaliśmy, dlatego dzisiaj zajmiemy się ich makijażem. Nie chodzi nam jednak o standardowy, ciemnobrązowy lub grafitowy make-up. Prezentujemy całkowicie nowy trend na tęczowe brwi, który pojawił się w jesienno-zimowej kolekcji Johna Galliano oraz podczas wiosennego pokazu Diesela. Oczywiście, nie namawiamy cię na dosłowne kopiowanie pomysłów z wybiegów, ale dlaczego nie miałabyś się nimi zainspirować i nie stworzyć ich łagodniejszej wersji? My, już czekamy na odpowiednią okazję, aby przestestować ten fantazyjny trend, tym bardziej że wykonanie tego makijażu nie wymaga wielkiej wprawy, a każda wpadka może być potraktowana na plus :).

3 techniki malowania brwi na kolorowo:

Klasycznie – ta metoda najlepiej sprawdza się w przypadku zdrowych, gęstych brwi. Wystarczy, że pociągniesz włoski połyskującą, kolorową mascarą albo żelem do układania brwi. włoski zyskają dyskretny, fluorescencyjny blask oraz ładny, naturalny kształt.

Dwukolorowo – trend na wyraziste, dwukolorowe brwi pochodzi z pokazu Diesela. Wystarczy, że cieniem w ulubionym (nasyconym!) kolorze zaznaczysz łuk brwiowy, a następnie, przy pomocy kredki (czarnej bądź w innym kontrastującym odcieniu), narysujesz na nim prostą, wąską kreskę. Powieki powinny pozostać saute.

Tęczowo – to propozycja dla odważnych. Obie powieki pomaluj kolorowymi cieniami, stosując maksymalnie trzy, ale intensywnie nasycone, odcienie. Rozcierając kosmetyk na górnej powiece, równomiernie przesuwaj go w kierunku łuku brwiowego tak długo, aż pokryjesz całe brwi. Jeśli użyjesz gęstych cieni w kremie albo cieni na mokro, włoski staną się niewidoczne i uzyskasz wspaniały efekt pawiego oczka!

Polecane wideo

Komentarze (387)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.05.2018 07:17
A jeśli ktoś ma dwie brwi różnego koloru? Tak jak ja ! Jedną mam czarną a drugą brązową! Jestem jedyna na świecie z takim czymś? Zrobisz i tym blog? C: pozdrawiam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2012 17:51
hahahahaha !!!! P******e ! :D kit !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2012 17:50
KIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.11.2010 20:23
O masakra!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2010 17:35
Tutaj wpisz treść komentarza...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie