Zgodziły się zmyć szczelny makijaż; oto ich prawdziwa twarz! (Przeżyjesz SZOK)

Brawa za odwagę...
Zgodziły się zmyć szczelny makijaż; oto ich prawdziwa twarz! (Przeżyjesz SZOK)
04.04.2014

Reklamy telewizyjne utożsamiane są z zakłamywaniem rzeczywistości, prezentowaniem nierealnego świata i nieprawdziwych ludzi. Cel jest tylko jeden – sprzedać jak największą ilość danego produktu. W tym przypadku pewnie chodzi o to samo, ale obok tych spotów trudno przejść obojętnie. To nie jest historia uśmiechniętej kury domowej zachwycającej się czystą łazienką. To realne problemy prawdziwych ludzi, którzy zdecydowali się pokazać światu swoją prawdziwą twarz.

Trudno wyobrazić sobie lepsze bohaterki reklamy profesjonalnych kosmetyków maskujących. One nie mają wyjścia i na co dzień muszą się maskować. Pierwsza z nich to Cheri Lindsay, zawodowo trenerka siatkówki szkolnej drużyny, prywatnie videoblogerka i kobieta cierpiąca na bielactwo nabyte. Drugą z nich doskonale znacie – to Cassandra Bankson, która zaistniała kilka lat temu poradnikiem video, jak ukryć pod makijażem nawet najbardziej agresywną odmianę trądziku. Do dzisiaj nie udało jej się wyleczyć skóry, ale z powodzeniem pracuje jako modelka.

Na początku spotu każda z nich prezentuje się perfekcyjnie, ale kiedy zmywają z twarzy szczelny makijaż, wtedy możemy zobaczyć je w zupełnie naturalnej i nieperfekcyjnej odsłonie. Zobaczcie przejmujące kadry i jeszcze bardziej wymowne filmy z ich udziałem...

Cheri Lindsay
Cheri Lindsay
Cheri Lindsay
Cassandra Bankson
Cassandra Bankson
Cassandra Bankson

Polecane wideo

Komentarze (28)
Ocena: 5 / 5
jam łasica (Ocena: 5) 12.04.2014 12:40
głupie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.04.2014 22:04
Fajnie tak wam mówić, że przy trądziku najlepiej chodzić bez makijażu. Ok, zgadzam się, ale nie pewnie większość z was nigdy nie miała tego problemu i nie wie, jak czasami głęboko przerzuca się to na psychikę i ta osoba robi wszystko, żeby to ukryć.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 06.04.2014 19:20
Łatwo powiedzieć, ale nie dziwię się, że gdy się ma taki problem to chce się go ukryć i wyglądać "normalnie". Obgadywanie czy krytyka innych osób działa tu destrukcyjnie, a przez makijaż można tego chociaż tego uniknąć.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.04.2014 11:40
Czy tylko ja uważam, że nakładanie takiej tapety na trądzik jest bardziej ohydne niż sam trądzik? Niedobrze mi się robi jak sobie pomyślę, że ona na tą biedną, wymęczoną skórę nakłada jeszcze tony jakiś paskudztw i tym samym tylko pogarsza stan swojej cery... O wiele lepiej by było gdyby po prostu chodziła z tą buzią normalnie, lecząc ją, niż codziennie się tym szpachlować. No wizja tego mnie po prostu obrzydza, coś ohydnego!
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 05.04.2014 21:18
Ładnie pięknie, ale te panie nie są całkiem bez makijażu. Często makijaż oczu i ust zmienia bardziej niż brak podkładu. Ja nie maluję się na co dzień, wolę świecić pryszczem niż niszczyć sobie dalej skórę.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie