Kolorowe kosmetyki SMASHBOX: Pomogą Ci stworzyć niepowtarzalny makijaż!

Są również idealną propozycją na prezent dla mamy, siostry lub przyjaciółki!
Kolorowe kosmetyki SMASHBOX: Pomogą Ci stworzyć niepowtarzalny makijaż!
19.10.2013

IDEA: Jedna, różnorodna kolekcja. Nieskończenie wiele wizerunków.

CO TO JEST: Cudowny prezent. Na każdym kroku odkrywaj feerię kolorów Wondervision – ekskluzywnej, świątecznej kolekcji od Smashbox Cosmetics. Ta kolekcja posiada wszystko – od kalejdoskopu barw matowych i metalicznych po mega paletę wielu odcieni. To idealny prezent na ten sezon.

„Ta kolekcja jest wymarzona na święta, niezależnie czy wykonujesz własny makijaż, czy chcesz podarować ją komuś w prezencie – mówi Lori Taylor, Globalny Główny Artysta Makijażu Profesjonalnego Smashbox Cosmetics. – Te zestawy pozwalają tworzyć dosłownie setki makijaży – w tym roku na sezon świąteczny proponuję zdecydowane, lśniące oko w połączeniu z imprezowymi, błyszczącymi ustami”. Kolekcja obejmuje wszystko, co jest potrzebne do uzyskania wielopłaszczyznowego makijażu oczu, błyszczących ust i promiennego, świątecznego wyglądu.

smashbox

Zestaw do makijażu oczu Wondervision Eye Set (139zł). Gdziekolwiek wybierasz się w tym sezonie świątecznym wzbudzaj zachwyt, dzięki doskonałemu zestawowi do makijażu oczu marki Smashbox, obejmującemu paletę cieni do powiek, kredkę do oczu Limitless Eye Liner w odcieniu onyksowym oraz tusz do rzęs Full Exposure. Wyjątkowa paleta obejmuje kalejdoskop sześciu odcieni matowych i metalicznych pozwalających na uzyskanie nieskończonej liczby efektów. Nadaj oczom wyrazistość, obrysowując je precyzyjnie lub przydymiając brzeg powieki za pomocą kredki do oczu Limitless Eye Liner. Wykończ makijaż, nakładając tusz do rzęs Full Exposure Mascara w celu ich wydłużenia i pogrubienia.

Dostępny w trzech odcieniach: Flash – róże i niebieskawe szarości, Sparks – brązy i różowe złoto oraz Cosmic – błękity i odcienie przydymione.

Zestaw błyszczyków Wondervision Lip Gloss Set (129zł). Nadaj ustom promienny, lśniący połysk za pomocą pięciu najbardziej pożądanych odcieni błyszczyka Lip Enhancing Gloss od Smashbox Cosmetics.

Obejmuje pięć odcieni: Tease, Pout, Radiant oraz dwa odcienie z limitowanej edycji – Ruby i Luster.

DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE W SEPHORA.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo