Nowy tusz RIMMEL London - Scandaleyes Lycra® Flex - Zapewnia niebywałą objętość rzęs!

Makijaż oka bez grudek i kruszenia się tuszu w ciągu dnia!
Nowy tusz RIMMEL London - Scandaleyes Lycra® Flex - Zapewnia niebywałą objętość rzęs!
07.04.2013

Dzięki nowej maskarze Scandaleyes Lycra® Flex rzęsy mogą być wyjątkowo pogrubione, zachowując jednocześnie swoją elastyczność. To sprawia, że można na zawsze pożegnać się z grudkami na rzęsach i kruszeniem się tuszu.

Maskara została wzbogacona lekką technologią Lycra®, która sprawia, że rzęsy nie robią się sztywne. Formuła zawiera argininę, która jest odpowiedzialna za nawilżenie i wzmocnienie włosków oraz pantenol (witaminę B5) dzięki czemu dodatkowo nawilża rzęsy i sprawia, że są lśniące i gładkie.

Formuła współgra z właściwościami szczoteczki Scandaleyes MaxDensity. Gęsto osadzone włókna mascary idealnie rozdzielają włoski wokół oka, szeroka szczoteczka zapewnia ich doskonałe pogrubienie. Elastyczna struktura MaxDensity sprawia, że z jednej strony włókna szczoteczki precyzyjnie rozprowadzają tusz, a z drugiej dodatkowo przeciwdziałają powstawaniu grudek.

Cena: ok. 30 zł

Komentarze (49)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2013 13:18
A może znacie jakiś tusz godny polecenia dla wrażliwych oczu? Noszę szkła kontaktowe, dużo czasu spędzam przy komputerze, do tego dochodzi delikatna cera i mam problemy z wyborem maskary. Nie stać mnie na drogie tusze, a zależy mi na pogrubieniu rzęs. Jedyny jaki mnie nie podrażnia i się nie kruszy to taki fioletowy z Maybelline z piórkami na opakowaniu (też ma jakąś Lycra-podobną formułę, może dlatego się spisuje), ale niestety skleja rzęsy, a o pogrubieniu mogę zapomnieć
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2013 12:01
Rzęsy faktycznie są miękkie, pogrubione i wysłużone. Nie skleja rzęs, jeśli się go ostrożnie nakłada. zawsze można przeczesać je szczoteczką albo grzebieniem do rzęs. Po 1 nałożeniu nie wyglądają jakoś szczególnie, ale po 2 wyglądają zniewalająco. Szału może nie ma, ale jak na cenę ok. 23 zł w promocji mogę go polecić ;)
odpowiedz
Meg (Ocena: 5) 05.05.2013 19:10
Najlepszy jest MaxFactor Masterpiece!
odpowiedz
Anna (Ocena: 5) 09.04.2013 21:21
Dziewczyny, a znacie jakiś tusz, który tylko i wyłącznie MALUJE? Nie pogrubia, nie wydłuża, nie skleja itp. Mam ładne rzęsy i chciałabym je tylko i wyłącznie przyciemnić.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 07.04.2013 20:09
giet de london luk
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo