Tajniki sztuki makijażu w pigułce

Pięknie wydany album „Bądź piękna”. Sekrety makijażu Roberta Jonesa to pozycja obowiązkowa dla kobiet, które dopiero poznają tajniki sztuki make-upu.
Tajniki sztuki makijażu w pigułce
07.09.2008

Propozycja Domu Wydawniczego ABE przyjdzie z pomocą kobietom, które, podobnie jak bohaterka kultowego filmu "Diabeł ubiera się u Prady", nie wiedzą, co to jest zalotka. Ale pamiętamy też zakończenie filmu – przemiana jest możliwa, potrzeba tylko wsparcia. Takim wsparciem dla wielu z nas z pewnością okaże się poradnik Roberta Jonesa, światowej sławy artysty wizażu.

Jones dedykuje tę książkę wszystkim kobietom. "Ta książka jest o Tobie – o tym, kim jesteś, kim chcesz być i kim możesz być – mówi. Podkreśla przy tym, że każda z nas jest piękna, trzeba tylko to piękno w sobie odkryć i wydobyć na światło dzienne.

Do każdej z kobiet podchodzi indywidualnie, uwzględniając jej typ urody, karnację i podkreślając jej naturalność w sposób glamour. Stara się stworzyć z modelki olśniewającą dziewczynę z sąsiedztwa, która niezależnie od wieku będzie promieniała swoim blaskiem.

W książce znajdziemy słowniczek fachowej terminologii i z pewnością nie będą nam już obce pojęcia takie jak opaque czy mat. Robert Jones pokusił się także o bardzo dokładny opis wszystkich rodzajów kosmetyków oraz akcesoriów - przedstawia ich ogólną charakterystykę i jednocześnie wplata rady dotyczące ich zastosowania.

Wszystkie lubimy podglądać innych, więc powinna nam przypaść do gustu część poradnika zatytułowana "Metamorfozy". Autor pokazuje tam zdjęcia na klasycznym już modelu "przed" i "po". Momentami aż trudno uwierzyć, że dwie tak różne fotografie przedstawiają tę samą kobietę. Zdjęcia te dowodzą również, że Robert Jones jest czarodziejem!

Album "Bądź piękna" niesamowicie poprawia nastrój. Czytając tę fantastycznie wydaną publikację, nabieramy przekonania, że jesteśmy śliczne. A do tego książka daje słodką obietnicę, że będziemy jeszcze piękniejsze, bo pod ręką mamy kompendium urody mistrza makijażu, który skrupulatnie odpowiedział na wszystkie pytania…

Polecane wideo

Komentarze (35)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.01.2009 19:57
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.12.2008 11:28
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2008 19:48
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.10.2008 10:14
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.09.2008 23:13
odpowiedz

Polecane dla Ciebie