Czas na powitanie nowości!

Czas na powitanie nowości!
Fot.istockphoto.pl
19.04.2024

Dr Irena Eris Aquality Oil Control Moisturizing Cream SPF 30 to nowa technologia nawilżająca, niezwykle lekka konsystencja, satynowe wykończenie i koniec z błyszczeniem się skóry.

Połączenie kwasu gamma-poliglutaminowego (𝜸-PGA) i czterocząsteczkowego kwasu hialuronowego jest gwarancją nawilżenia na wielu poziomach. Natychmiast i długotrwale, powierzchniowo i w głębokich warstwach skóry. Uzyskujemy działanie anti-wrinkle (wypełnienie) i anti-aging (ochrona).

Krem daje efekt matowej satynowej skóry. Doskonale nadaje się pod makijaż. SPF 30 zapewnia wysoką ochronę przed promieniowaniem UV. Roślinny kompleks sebo-regulujący zmniejsza aktywność sebocytów, redukuje nadmiar sebum. Porowate sfery krzemionkowe pochłaniają nadmiar sebum,  sfery powietrzne odbijają światło.

Naturalny probiotyk przywraca równowagę miktoflory odpowiadającej za nawilżenie i natłuszczenie skóry, przeciwdziała utracie wody (TEWL). A to wszystko w matowej płaskiej tubie, idealnie na lato, idealnie na wakacje. Must have! 50 ml 199,00 zł

Fot.materiałpartnera

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie