Emily Ratajkowski dzieli się sekretem pięknych włosów

Nareszcie go znamy!
Emily Ratajkowski dzieli się sekretem pięknych włosów
fot. materiały prasowe
31.07.2018

Okazuje się, że mamy wiele wspólnego z celebrytką takiego pokroju, jak Emily Ratajkowski – jest to konieczność troskliwej pielęgnacji o długie włosy. Czy zaskakujące jest dla was, że modelka, a zarazem inspirująca ikona stylu, musi przejmować się rozdwojonymi końcówkami czy plączącymi się i łamiącymi się włosami? Nas to zupełnie nie dziwi!

Bliska znajoma i stylistka fryzur Emily, Jennifer Yepez, współpracująca z marką Kérastase, podsunęła modelce nowy, codzienny program treningowy Résistance Extentioniste marki Kérastase. Przeznaczony jest do pielęgnacji skóry głowy i długich włosów. Dlaczego „trening”? Ponieważ jego celem jest wzmocnienie wewnętrznej siły włosów. Fanką programu jest również Emily – znana eksperymentatorka ze stylizacjami włosów. 

„Uwielbiam nosić długie włosy. Dzięki Extentioniste mogę zapuszczać je jeszcze bardziej. Końcówki są mniej zniszczone i mogę rzadziej je podcinać.” – mówi modelka.

Kosmetyki z linii Résistance Extentioniste zawierają kreatynę i ceramidy, dzięki czemu wzmacniają strukturę i powierzchnię włókna włosów. W efekcie zachowują one elastyczność, blask i siłę od nasady aż po końcówki. To właśnie na treningu problematycznych obszarów włosów opiera się działanie kosmetyków z linii Résistance Extentioniste.

W linii znajdują się 4 produkty:

- Kąpiel Extentioniste – szampon wzbogacony CREATINE R™ i tauryną, aminokwasem o właściwościach chroniących włókno włosa

- Odżywka Extentioniste wzbogacona CREATINE R™ i kwasem maleinowym, którego maleńkie cząsteczki wnikają we włókno dla wsparcia działania wzmacniającego i domykania łusek włosów.

- Maska Extentioniste z CREATINE R™ i kwasem maleinowym, wzmacniająca działanie odżywki

- Serum Extentioniste do skóry głowy i włosów

UWAGA - KONKURS!

Chcecie zafundować swoim włosom taki „trening siłowy”? Weźcie udział w konkursie Kérastase! Macie szansę wygrać Trening Personalny z Asią Jędrzejczyk oraz Program Treningowy Extentioniste. Więcej informacji o konkursie znajdziecie TUTAJ.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie