Stylista załamał ręce, kiedy ją zobaczył. Podjął wyzwanie i zmienił ją nie do poznania

Ta zaniedbana i zniszczona kobieta już tak nie wygląda.
Stylista załamał ręce, kiedy ją zobaczył. Podjął wyzwanie i zmienił ją nie do poznania
źródło: YouTube / MAKEOVERGUY Minneapolis
25.01.2018

Granica „wieku średniego” staje się coraz bardziej płynna. Jeszcze do niedawna czuły się tak już 30-latki. Dziś możesz mieć o 20 lat więcej i wciąż wyglądać oraz czuć się młodo. Pod warunkiem, że sobie nie odpuścisz. Bohaterka tej historii w pewnym momencie zupełnie przestała o siebie dbać. Nie tylko wyglądała, ale także czuła się jak stara kobieta bez żadnych perspektyw.

Na szczęście trafiła do odpowiedniego człowieka, który zmienił jej wizerunek i nastawienie. Christopher Hopkins znany jest w Internecie jako Makeover Guy. Mężczyzna jest cenionym stylistą, który specjalizuje się w beznadziejnych przypadkach. Nawet najbardziej zaniedbaną klientkę potrafi przemienić w prawdziwą boginię.

Po wizycie u niego Diana już tak nie wygląda, a Internauci nie są w stanie uwierzyć, że w tak krótkim czasie można odjąć komuś aż tyle lat…

Zobacz również: Najlepsza przemiana wszech czasów: Niezbyt urodziwa nastolatka przemienia się w boginię. Jak ona to robi?!

 

metamorfoza wyglądu

źródło: YouTube / MAKEOVERGUY Minneapolis

Oto Diana przed metamorfozą u Makeover Guya. Nie wiemy, ile dokładnie ma lat, ale wygląda przynajmniej na 60. A na pewno jest znacznie młodsza. Kobiecie udało się niedawno zrzucić ponad 20 kilogramów, ale wciąż nie czuje się dobrze. Zdaje sobie sprawę ze swojego zaniedbania.

Na szczęście trafiła do Christophera, który doskonale wie, jak poprawić jej humor.

Zobacz również: Jedna z najładniejszych blogerek pokazała swoje stare zdjęcia. Trudno w to uwierzyć, ale niedawno wyglądała TAK...

 

metamorfoza wyglądu

źródło: YouTube / MAKEOVERGUY Minneapolis

To jeszcze nie koniec metamorfozy, a Diana już wygląda o przynajmniej 20 lat młodziej. Kiedy zobaczysz ostateczny efekt - nie uwierzysz własnym oczom. Tak jak tysiące internautów zachwyconych efektami pracy Makeover Guya.

Zobacz całe nagranie i przekonaj się, jak bardzo zmieniła się jego bohaterka.

Zobacz również: Metamorfoza Karoliny Gilon podbija internet!

Komentarze (5)

Ocena: 3.4 / 5
gość (Ocena: 1) 29.01.2018 18:47
Co to za podnieta? Ot, ma nowy kolor i nowa fryzure, plus troche makijazu...d.u.p.y. nie urywa
odpowiedz
Bez sensu (Ocena: 1) 28.01.2018 02:50
Co to za artykuł? 5 stron "wypocin" żeby wrzucić film prawie na końcu? I oczywiście ostatnia strona reklamy. Żałosny artykul.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.01.2018 22:57
włosy akurat ma całkiem normalne, problem widzę glównie w przebarwieniach na twarzy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.01.2018 12:29
Jak dla mnie to te krótkie włosy ją postarzyły okropnie. Jej by się przydało przede wszystkim zrobić coś z buzią, jakieś kwasy czy coś.
odpowiedz
Lula (Ocena: 5) 25.01.2018 10:02
Super wygląda po!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo