Manicure na 2017 rok. Te kolory podbiją świat paznokci!

Po zakończeniu pokazów na New York Fashion Week, Instytut Pantone przedstawił paletę kolorów, które zawładną światem mody, urody i designu w 2017 roku. Wspólnie z marką Golden Rose sprawdzamy, po jakie lakiery warto sięgnąć, aby być na topie.
Manicure na 2017 rok. Te kolory podbiją świat paznokci!
10.01.2017

W 2017 roku czeka nas ogromna zmiana. Kolorem roku 2017 według Pantone został Greenery. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się odżywcza, bardzo soczysta zieleń, która ma symbolizować bliskość natury, nie tylko w codziennym życiu, ale także w pracy, a nawet polityce. Zieleń wybuchnie w 2017 roku, by przynieść nam nadzieję, za którą wszyscy tęsknimy w tym złożonym krajobrazie społecznym i politycznym” – wyjaśnia dyrektor wykonawczy Pantone, Leatrice Eiseman.

 

 

Kolor Greenery powstał z połączenia ciemnej zieleni i żółci. Bez wątpienia jego odcienie z łatwością wpiszą się w trendy w modzie, makijażu i manicure. Odpowiedniki tej groszkowej barwy znajdziemy w lakierach do paznokci ICE CHIC nr 304, oraz RICH COLOUR nr 58.

 

 

Dla zwolenniczek nieco spokojniejszego tonu zieleni zaproponowano kolor Kale – tropikalny, stłumiony, nierzucający się w oczy. Jego odpowiedniki znajdziemy w lakierach EXPRESS DRY nr 89 i 91 oraz COLOR EXPERT nr 94.

 

 

 

Na liście najmodniejszych kolorów znalazły się także inne, niemniej ciekawe propozycje. Hitem w nadchodzącym sezonie będą stonowane kolory. Odcień orzechowy w barwie beżu z brązowym akcentem oddają lakiery ICE COLOR nr 107, ICE CHIC nr 13 oraz PRODIGY GEL nr 3.

 

 

 

Jednym z naszych ulubionych hitów jest kolor Pale Dogwood w odcieniu mocno rozbielanego różu. Bardzo kobiecy, a jednocześnie delikatny już odnalazł swoje miejsce wśród lakierów do paznokci. Właśnie w takim kolorze jest ICE COLOR nr 104, ICE CHIC nr 90 oraz PRODIGY GEL 2.

 

Kolejną, ciekawą propozycją jest Island Paradise nazywany również pragnieniem ucieczki do dziewiczych wód. Niezwykle świeży, bardzo jasny błękit znalazł swoje odzwierciedlenie w lakierach z serii ICE COLOR nr 148 czy EXPRESS DRY nr 11.

 

 

Modne będą również odcienie błękitu w zimnej tonacji. Niagara, czyli szaro-modra barwa znalazła się w serii lakierów do paznokci ICE COLOR nr 149 oraz PRODIGY GEL nr 6.

 

  

 

Paleta kolorów roku 2017 od Pantone przedstawia także kilka propozycji o intensywnych i głębokich barwach. Jednym z nich jest fuksjowy róż - Pink Yarrow. Niezwykle mocny, głęboki kolor znajdziecie w serii lakierów do paznokci ICE CHIC nr 32, PRODIGY GEL nr 15 oraz ICE COLOR nr 205. 

 

 

 

 

Następną, nasyconą propozycją jest odcień rudej cegły, nazwany Flame. Ta pomarańczowa barwa z pewnością przypadnie do gustu odważnym kobietom, które lubią być w centrum. Aby osiągnąć taki efekt, wybierzcie ICE COLOR nr 144, a także ICE CHIC nr 303.

 

 

 

Bardzo intensywny odcień wyszukanej ultramaryny o nazwie Lapis Blue rozkocha w sobie miłośniczki popularnego kobaltu. Jego odpowiedniki znajdziemy w lakierach z serii ICE CHIC nr 77 oraz PRODIGY GEL nr 7.

 

 

 

Najodważniejszym kolorem wśród całej listy ogłoszonej przez Instytut Pantone bez wątpienia jest Primose Yellow – stonowana, chłodna barwa żółci, która znajduje swoje odpowiedniki w serii ICE COLOR nr 146 oraz ICE CHIC nr 84.

 

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo