Zapisz się do ulubionego fryzjera ONLINE! Sprawdź jakie to proste!

Wystarczy, że wejdziesz na stronę Moment.pl i gotowe...
Zapisz się do ulubionego fryzjera ONLINE! Sprawdź jakie to proste!
05.12.2010

Siedzisz do późna w pracy, masz masę roboty, ale na wieczór chciałaś umówić się do fryzjera? Nie masz czasu oderwać się od biurka i prosisz o rezerwację koleżankę czy swoją drugą połówkę? Okazuje się, że na dzisiaj już niestety nie ma wolnych terminów i zaczynacie w panice szukać innych, dostępnych? Jest przy tym tyle zamieszania, że głowa mała! Dlatego nowy portal Moment.pl przychodzi nam z pomocą! 

Czym jest Moment.pl?

Moment.pl to nowy portal przeznaczony właśnie do rezerwacji wizyt online w najlepszych salonach fryzjerskich, gabinetach kosmetycznych oraz SPA w całej Polsce. Poza możliwością umawiania wizyt, na stronie działa również wyszukiwarka usług oraz salonów, a także system komentarzy. Zalogowani użytkownicy mogą wystawiać je tylko po zrealizowanej wizycie, dzięki czemu możesz sprawdzić, co ktoś myśli na temat danego salonu piękności i wtedy możesz podjąć decyzję czy się do niego udasz czy też nie.

Gdy zdecydujesz się na konkretny salon i postanowisz dokonać rezerwacji w Moment.pl  otrzymasz gotową listę terminów i wolnych godzin w danym dniu. Możesz więc dostosować czas swojej wizyty wyłącznie do swoich planów. Rezerwacja dokonywana jest automatycznie poprzez system połączony z wybranym salonem. Klik i gotowe! Po umówieniu wizyty na podany adres e-mail otrzymasz potwierdzenie terminu swojej wizyty, a dzięki przypomnieniu będziesz mieć pewność, że wyczekiwana wizyta cię nie ominie. 

Obecnie w bazie Moment.pl znajduje się już kilkaset topowych salonów i gabinetów, ale to jeszcze nie jest koniec. Są to najlepsze miejsca w danych miestach, w których pracują uznani profesjonaliści, branżowi liderzy opinii oraz szkoleniowcy. Podobno ta baza ma się wkrótce powiększyć! Czekamy w takim razie na wieści!

 

 

 

 Umawianie wizyt online jest możliwe oczywiście przez 24/7 i daje swobodę wybrania dogodnego dla siebie czasu dokonywania rezerwacji. Nie trzeba już dzwonić w swoich godzinach pracy czy też salonu , wertować kalendarza w poszukiwaniu chwili wolnego czasu, czy obarczać tym wszystkich bliskich - w Moment.pl można spokojnie przejrzeć proponowane terminy i wybrać sobie odpowiednią dla siebie godzinę. Jest to rewelacyjna sprawa dla wszystkich zapracowanych kobiet i nie tylko.... A zresztą, co tu dużo pisać, wejdźcie na Moment.pl i przekonajcie się sami!

 

Więcej o portalu na stronie: https://www.moment.pl/o-nas

 

 

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo