Poznaj Prostownicę Philips Moisture Protect i weź udział w konkursie!

Gotowa na konkurs?
Poznaj Prostownicę Philips Moisture Protect i weź udział w konkursie!
Philips Moisture Protect
20.05.2016

Wiele kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez wcześniejszego potraktowania swoich fryzur prostownicą. Idealnie proste? Hollywoodzkie fale? A może loki jak u porcelanowej laleczki? Jedno jest pewne, dzięki temu urządzeniu stylizujemy swoje włosy na każdą okazję i w każdym stylu!

No właśnie, większość dziewczyn używa prostownicy praktycznie codziennie, a co za tym idzie każdego dnia „dostarcza” swoim czuprynom zbyt  dużą dawkę ciepła. Efekt? Przesuszone i zniszczone fryzury. Czy w takim razie oznacza to, że powinnyśmy zdecydowanie rzadziej prostować swoje włosy lub też całkowicie zrezygnować z tej czynności? Niekoniecznie! 

A wszystko to za sprawą marki Philips, która wprowadza na rynek nowe urządzenia do stylizacji włosów z technologią Moisture Protect, a w tym prostownicę z ruchomymi płytkami ceramicznymi. Jej czujnik diagnozuje włosy 30 razy na sekundę i dobiera do nich taką temperaturę, aby utrzymać zrównoważone nawilżenie włosów. Dzięki temu możemy cieszyć się prostymi, ale zarazem zdrowymi i lśniącymi włosami.  

Prostownica posiada 3 cyfrowe ustawienia temperatury (200/175/150°C) współpracujące z czujnikiem, które umożliwiają prostowanie w temperaturze najodpowiedniejszej dla Twojego typu włosów. Z kolei dzięki wysokiej mocy wydajnej grzałki stylizacja jest szybsza, ponieważ do wyprostowania włosów wystarczy mniej pociągnięć. 

Nie musimy obawiać się także zbyt dużego nacisku na włosy. Ruchome płytki prostownicy Moisutre Protect zmieniają położenie, aby dostosować nacisk na kosmyki. Chroni to strukturę włosów przed uszkodzeniem i zmniejsza prawdopodobieństwo jego złamania. Prostownica zapewnia też pielęgnację jonową. Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i wygładzają ich łuski, dodając tym samym fryzurze blasku i połysku. 

Użytkowanie nowej prostownicy z pewnością będzie miłym urodowym rytuałem także dzięki lekkiemu i kobiecemu wzornictwie urządzenia. Co ciekawe, nie musimy już  również marnować więcej czasu na oczekiwanie, aż prostownica nagrzeje się. Wydajna i szybka grzałka o wysokiej mocy gwarantuje krótki, tylko 15-sekundowy czas nagrzewania! 

Posłuchaj, co o suszarce Moisture Protect mówi jej testerka - blogerka nieesia25

I życie stało się jakby prostsze, prawda? ;)

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ!

KONKURS  

A jeśli chcesz na własnych włosach przekonać się o wyjątkowości prostownicy Philips z technologią Moisture Protect, koniecznie weź udział w konkursie! 

Wystarczy, że odpowiesz na pytania: Ile razy na sekundę technologia Moisture Protect sprawdza nawilżenie włosa oraz napisz jakie fryzury najchętniej robiłabyś przy pomocy innowacyjnej prostownicy Philips Moisture Protect? 

Odpowiedź wyślij na adres: prostownica_philips@marquard.pl  

Czekamy do: 24.05.2016

6 najbardziej kreatywnych odpowiedzi nagrodzimy prostownicami Philips Moisture Protect!  

Regulamin akcji znajdziesz TUTAJ!

POWODZENIA! 

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Kasia (Ocena: 5) 02.06.2016 14:59
Można gdzieś znaleźć listę laureatów?
odpowiedz
slomka (Ocena: 5) 01.06.2016 10:01
czy były już wyniki?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.05.2016 20:19
noooo
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo