Wiosenne nowości w Sephora! Tego nie możecie przegapić!

05 Kwietnia 2016

Sephora poszerzyła linię produktów w formacie podróżnym, w sam raz na nadejście pięknej pogody, więc fani beauty-to-go będą w swoim żywiole!

nowości Sephora

Nowe i praktyczne rozwiązania, które ułatwią życie. Ich stosowanie to przyjemność i zupełnie nowe doświadczenie. Produkty Sephora w podróżnym formacie są perfekcyjnie zaprojektowane tak, aby idealnie wpasowały się w styl życia współczesnych kobiet i mężczyzn. 

Zabawne produkty beauty-to-go, wyeksponowane na specjalnych meblach umieszczonych w pobliżu kas, zapraszają fanów piękna do świata produktów w formacie idealnym do podróży! 

Niewielkie przypomnienie o ograniczeniach w podróży dla współczesnych szalenie stylowych globtroterów: Butelki i tuby zawierające płyny nie mogą przekraczać 100 ml i muszą być umieszczone w przezroczystej, plastikowej torebce o maksymalnych wymiarach 20 x 20 cm. Szybko! Jest czas, żeby wpaść do perfumerii Sephora przed kolejną podróżą! 

1. Givenchy, ROUGE Interdit VINYL 

Przyłącz się do klanu…
CZY POTRAFISZ DOCHOWAĆ TAJEMNICY?
Marka Givenchy stworzyła pomadkę dla kobiet wtajemniczonych - jedyne w swoim rodzaju akcesorium przeznaczone wyłącznie dla dobrze zorientowanych. Ten nadzwyczajny atrybut urody, nałożony na usta, nadaje im zniewalający urok. Jej nazwa? Rouge Interdit Vinyl.
Wyjątkowa pomadka w śmiały sposób prowokuje w każdym wymiarze: swoim ekstremalnym połyskiem, intensywnymi kolorami i wyraźnym wypełnieniem ust.
Rouge Interdit Vinyl to więcej niż pomadka, to postawa wobec urody. Elegancka i awangardowa, modna i wyjątkowa, luksusowa i wielkomiejska – nowa szminka bezceremonialnie bawi się zasadami i otwarcie je dekonstruuje, by tworzyć wszystko na nowo. Kobietom uzależnionym od makijażu, które nie obawiają się ustanawiać własnych reguł stylu, pomadka ta zapewnia wyjątkowy wygląd i pełną swobodę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Violka
(Ocena: 5)
2016-04-06 16:22:28

re: Wiosenne nowości w Sephora! Tego nie możecie przegapić!

Jak paletka cieni to tylko z Artdeco

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1