Szminka z prawdziwym kwiatem w środku - najnowszy hit kosmetyczny z Azji!

25 Czerwca 2016

Szminka zmienia barwę pod wpływem temperatury ciała. Podczas aplikacji nagle staje się jasnoróżowa, ciemnoróżowa, krwistoczerwona - odcieni jest mnóstwo.

 Kailijumei

Trudno nie kochać Azjatek za ich wiedzę dotyczącą pielęgnacji ciała oraz wspaniałe umiejętności w tym zakresie. Dlatego w poszukiwaniu najlepszych kosmetyków najlepiej udać się do Azji. Jest ku temu coraz więcej powodów. Jeden z nich to szminka chińskiej marki Kailijumei. Kosmetyk w błyskawicznym tempie znikł ze sprzedaży. Jego fenomen jest porównywany do sukcesu Kylie Jenner Lip Kit. Pierwsza sprzedaż produktu sygnowanego nazwiskiem Kardashianki zakończyła się po 30. sekundach. Wszystko wskazuje jednak na to, że Kylie ma poważną konkurencję. Co przesądziło o sukcesie szminek Kailijumei?

Po pierwsze zjawiskowy wygląd. Szminka ta z pewnością mogłaby służyć jako jeden z gadżetów wykorzystywanych do dekoracji toaletek przez sklepy z wyposażeniem wnętrz - przyciągniecie uwagi gwarantowane. Pomadka przypomina bezbarwny balsam pielęgnacyjny wypełniony od środka drobinkami brokatu z prawdziwym kwiatem osadzonym na trzonie. To jednak nie wszystko. Szminka zmienia barwę pod wpływem temperatury ciała. Podczas aplikacji nagle staje się jasnoróżowa, ciemnoróżowa, krwistoczerwona - odcieni jest mnóstwo. Najnowszy produkt Kailijumei przypomina baśniowy gadżet, dzięki któremu każda kobieta czuje się jak prawdziwa księżniczka.

Chociaż szminki wyprzedały się w bardzo szybkim tempie, marka Kailijumei wyszła naprzeciw oczekiwaniom konsumentek. Jest możliwość złożenia zamówienia w przedsprzedaży następnej kolekcji. Przyjemność posiadania bajkowej szminki wynosi ok. 120 zł. Myślicie, że warto? Naszym zdaniem, jak najbardziej. Wystarczy spojrzeć na te zdjęcia…

Zobacz także: Co one mają nad oczami?! Tak krótkich BRWI jeszcze nie widziałaś...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-25 18:50:36

re: Szminka z prawdziwym kwiatem w środku - najnowszy hit kosmetyczny z Azji!

akurat tą bym kupiła nie powiem...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
gość
(Ocena: 5)
2016-06-25 10:21:33

re: Szminka z prawdziwym kwiatem w środku - najnowszy hit kosmetyczny z Azji!

Na ali można kupić takie pomadki już od 10 złotych :) Polecam! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-25 08:03:02

re: Szminka z prawdziwym kwiatem w środku - najnowszy hit kosmetyczny z Azji!

Ma te same cechy co szminka samoutleniająca się. Tyle, że wygląd poprawili

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1