Oliwka ujędrniająca do ciała

02 Kwietnia 2009

Elixine Refirmica to preparat przeznaczony do codziennego intensywnego odżywiania i ujędrniania skóry.

Oliwka ujędrniająca do ciała

Elixine Refirmica to preparat przeznaczony do codziennego intensywnego odżywiania i ujędrniania skóry. Uzupełnia lipidy międzykomórkowe oraz dostarcza inne substancje odżywcze.

Zawiera Liposiliol C®, biologicznie aktywną formę silanolu – pochodną krzemu – zamkniętą w liposomach, które umożliwiają penetrację głębszych warstw skóry. Produkt wspomaga naturalne funkcje życiowe skóry i długotrwale wzmacnia jej struktury, opóźniając proces starzenia się. Dzięki wyciągowi z alg Algomega NP®, bogatemu w naturalnie występujące w skórze niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT), uzupełnia lipidy substancji międzykomórkowej oraz długotrwale wzmacnia i odbudowuje naturalną strukturę lipidową warstwy rogowej naskórka.

Wraz z olejem avocado oliwka poprawia miękkość i napięcie naskórka, pozostawiając na powierzchni skóry delikatny film lipidowy. Jest wydajna, wystarcza na długo i zastępuje wiele kosmetyków pielęgnacyjnych. Buteleczka o pojemności 125 ml kosztuje około 56 złotych.

Zobacz także:

Piękne stopy gotowe na wiosnę!

Wiosenny zapach od Niny Ricci

Materiały prasowe

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (34)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-17 19:55:00

Hej! ja zakupiłam sobie ostatnio fajne kosmetyki, w sklepie salonu pewnego. fajne moim zdaniem. polecam. zresztą sami sobie wchodźcie na stronke wylukać coś :-) http://www.exclusivestyle.pl/home.html

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-11 19:20:00

http://szafa.pl/rejestracja,25.html?poleca=aniuja zapraszam Cię na portal szafa ! Tam możesz wystawiać za darmo swoje ciuchy, buty, i inne rzeczy i sprzedawać je lub się wymieniać. Jest możliwość również wystawiania swoich kreacji. Jest wiele szafowiczek, które służą radą i pomocą. Na prawdę przyjemna atmosfera :) zarejestruj się :) pozdrawiam ciepło :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-04 10:03:00

http://s4.bitefight.onet.pl/c.php?uid=148591 beton xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-03 19:53:00

na modelkach i photoshopie wszystko wygląda idealnie ;) no ale niektóre dobre kosmetyki faktycznie poprawiają jakość skóry ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-03 19:09:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] SZKODA, ŻE TAKIEGO DNIA NIE NAPISZECIE PAPILOCIE O ROCZNICY ŚMIERCI JANA PAWŁA II..........[/quote] A po co? To nie portal religijny ani oficjalny (podajacy wiadomosci jak np onet). Zreszta niby o czym mieliby pisac? Jak tak ci smutno, to poszukaj czegos na goglach i sobie poczytaj... właśnie.[/quote] [/quote] DOKŁADNIE![/quote] a moze z szacunku do tego czlowieka? papilot jest coraz nudniejszy :/ i niby taki na czasie. o. [/quote] w sumie fakt coraznudniejszy sie staje :////

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-03 11:04:00

Piękna kobieta...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-02 20:42:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] SZKODA, ŻE TAKIEGO DNIA NIE NAPISZECIE PAPILOCIE O ROCZNICY ŚMIERCI JANA PAWŁA II..........[/quote] A po co? To nie portal religijny ani oficjalny (podajacy wiadomosci jak np onet). Zreszta niby o czym mieliby pisac? Jak tak ci smutno, to poszukaj czegos na goglach i sobie poczytaj... właśnie.[/quote] [/quote] DOKŁADNIE![/quote] a moze z szacunku do tego czlowieka? papilot jest coraz nudniejszy :/ i niby taki na czasie. o.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-02 20:32:00

majtki to zajebiste kurde :D :D :D a ta oliwka eee tam... jak kazda inna oliwka :P najlepsza ta nivea baby i wsio.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-02 20:02:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] SZKODA, ŻE TAKIEGO DNIA NIE NAPISZECIE PAPILOCIE O ROCZNICY ŚMIERCI JANA PAWŁA II..........[/quote] A po co? To nie portal religijny ani oficjalny (podajacy wiadomosci jak np onet). Zreszta niby o czym mieliby pisac? Jak tak ci smutno, to poszukaj czegos na goglach i sobie poczytaj... właśnie.[/quote] [/quote] DOKŁADNIE!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-02 17:31:00

Oliwka nie oliwka. Balsam nie balsam... lecz tak naprawdę to specyfiki działające tylko na naskórek (bądź też nie). Efektów nie można się spodziewać. Jedynie kilka złotych mniej w portfelu. Nic nie pomoże kobiecie bardziej jak intensywny jogging (preferuje).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz