Nowości MAX FACTOR: Baza pod podkład, mascara, korektory CC sticks

07 Czerwca 2014

Musisz je wypróbować!

max factor

Objętość bez grudek i wydłużenie – Max Factor przedstawia nową maskarę Clump Defy Extensions

Nowa maskara Clump Defy Extensions z gamy False Lash Effect pozwala zwiększyć objętość rzęs do 200%, wydłuża je i nie tworzy grudek, pozostawiając rzęsy idealnie rozdzielone. Ten efekt zapewnia połączenie pogrubiającej formuły zawierającej wydłużające włókienka z innowacyjna technologia szczoteczki. Wszystko to, dzięki innowacyjnej budowie szczoteczki Anti Clumps. Jej równomiernie i gęsto rozłożone włoski zatrzymują grudki, jeszcze zanim powstaną. Dzięki temu każde pociągnięcie jest perfekcyjne, a rzęsy idealnie pokryte i wyraziste.

Kobiety często idą na kompromis i nie osiągają wymarzonego efektu pogrubienia i wydłużenia, ponieważ kolejne warstwy tuszu do rzęs obciążają rzęsy i tworzą nieestetyczne grudki.

Z nową maskarą Clump Defy Extensions grudki należą do przeszłości – rzęsy są pięknie rozdzielone, a ich objętość i długość są nie do przeoczenia. Liczy się każda pomalowana rzęsa!

Jak działa szczoteczka Anti Clumps?

1. Strefa nasycenia – szczoteczka nabiera wystarczająco dużą ilość produktu, aby wszystkie rzęsy były idealnie pokryte.

2. Równomiernie ułożone włoski –  przestrzeń pomiędzy włoskami jest mniejsza niż potencjalna grudka, dzięki temu można dokładać kolejne warstwy tuszu, a grudki się nie formują. Rzęsy pozostają idealnie rozdzielone.

3. Zaokrąglona budowa szczoteczki – szczoteczka Anti Clumps idealnie otula linię rzęs i ułatwia aplikację od nasady aż po same końce.

    Szczoteczka Anti Clump doskonale pracuje z formułą Clump Defy Extensions, która  zawiera składniki zwiększające objętość jak woski i glinki kosmetyczne oraz  wydłużające włókienka.

Dodatkowo, formułę produktu wyróżnia podwójny system polimerowy, który umożliwia nakładanie wielu warstw tuszu, aż do osiągnięcia upragnionego efektu, bez ani jednej grudki.

Maskara będzie dostępna w sklepach od czerwca 2014, w maksymalnej sugerowanej cenie detalicznej 53,99 zł

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Zuza
(Ocena: 5)
2014-11-19 14:27:10

re: Nowości MAX FACTOR: Baza pod podkład, mascara, korektory CC sticks

Ja używam od kilku dni bazy pod makijaż Bell HypoAllergenic, jest bardzo dobra, przedłuża trwałość makijażu i ładnie wygładza skórę

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-06-07 20:08:08

re: Nowości MAX FACTOR: Baza pod podkład, mascara, korektory CC sticks

"nową maskarą Clump Defy Extensions" mam już od roku, więc raczej żadna nowość, ale faktycznie warto ją kupić bo jest rewelacyjna i pisze to osoba z bardzo niesfornymi rzęsami pod względem układania i sklejania.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-06-07 11:51:31

re: Nowości MAX FACTOR: Baza pod podkład, mascara, korektory CC sticks

"CC sticks – 51.99zł" za jeden czy za trójpak?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1