NOWOŚĆ: Inteligentne szczoteczki Oral-B, które dają możliwość… personalizacji higieny jamy ustnej!

13 Grudnia 2015

Daje możliwość doboru spersonalizowanych programów szczotkowania.

oRAL B

Wszystko wokół nas zaczyna być spersonalizowane. Świadomie dobieramy plany treningowe czy dietę do naszych możliwości i potrzeb. W modzie marzą nam się inne kolory, faktury, kształty i detale, które przyciągną wzrok. Chcemy przełamywać nudę! Szukamy rozwiązań, które będą dostosowane tylko do nas. I tu pojawia się miejsce na pomysłowość, odwagę i nowe inspiracje! Czy personalizacja jest możliwa też dla naszego zdrowego i pięknego uśmiechu? Właśnie tak! Oral-B doskonale rozumie, że wszyscy jesteśmy różni i mamy różne potrzeby w higienie jamy ustnej,  które z biegiem czasu ulegają zmianom i właśnie dlatego zaprojektowaliśmy nowe inteligentne szczoteczki, które dają możliwość personalizacji higieny jamy ustnej.

Wprowadzenie na rynek elektrycznych szczoteczek do zębów Oral-B SmartSeries z dedykowaną aplikacją jest jednocześnie debiutem pierwszej na świecie szczoteczki z łącznością Bluetooth, która w czasie rzeczywistym dostarcza informacji o przebiegu szczotkowania. Ponadto daje możliwość doboru spersonalizowanych programów szczotkowania, które pozwalają dostosować higienę jamy ustnej do indywidualnych potrzeb i osiągnąć maksymalną czystość każdego dnia.

Informacje o produktach SmartSeries 6000 i 7000

Pierwsza na świecie szczoteczka do zębów z łącznością Bluetooth

Szczoteczka elektryczna Oral-B SmartSeries 6000 lub 7000 z aplikacją od dziś pomoże personalizować higienę jamy ustnej w codziennej pielęgnacji. Dzięki nowoczesnej technologii umożliwia rozwiązywanie problemów, dostarczając informacji o przebiegu procesów czyszczenia jamy ustnej w czasie rzeczywistym i tworząc indywidualne programy szczotkowania, które pomogą osiągać cele w zakresie higieny jamy ustnej, niezależnie od tego czy najważniejsze jest np. wybielanie, głębokie oczyszczanie czy przeciwdziałanie nadwrażliwości zębów.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz