Joy Box: Nowa generacja beauty boxów

12 Grudnia 2014

Możesz stworzyć swój własny urodowy zestaw, którego inni będą Ci zazdrościć!

joy box

Wraz ze startem serwisu www.JOY.pl Marquard Media Polska przygotowało dla swoich czytelników nową usługę, którą jest JOY BOX - pudełko wypełnione wyselekcjonowanymi miniaturami oraz produktami pełnowartościowymi.

JOY BOX powstał z myślą, o czytelniczkach magazynu JOY, dla których szeroko pojęta tematyka urodowa oraz możliwość testowania i opiniowania produktów kosmetycznych są bardzo istotne. W ramach serwisu www.joy.pl/joybox zarejestrowany użytkownik będzie mógł stworzyć swój własny box oraz podzielić się opinią na temat przetestowanych produktów.

Pudełko w cenie 49 zł zawierać będzie 9 produktów, z czego 3 samodzielnie wybierze każdy kupujący. W pierwszej edycji pudełka pojawiły się znane i lubiane marki m.in. Shiseido, Giorgio Armani, Mary Kay, Esotiq, Bielenda, Vaselin, Organique, Original Source etc.

Pierwszej edycji JOY BOX towarzyszy rozbudowany, sześciostronicowy materiał w JOY 12/2014, reklamy w HOT Moda 12/2014, Cosmopolitan 1/2014, Shape 1/2014, kampania na portalach Zeberka.pl, MilionKobiet.pl, Kozaczek.pl, 4fun.tv oraz w social media.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-12-13 22:56:19

re: Joy Box: Nowa generacja beauty boxów

Ten box to nie ściema! Ja zamówiłam i po tygodniu dostałam. Z podstawowych rzeczy w mój gust trafił Lip Tint z Bella. Spodobał mi się na tyle, że poleciałam do drogerii i wykupiłam inne kolor;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
anonimka
(Ocena: 3)
2014-12-12 11:33:19

re: Joy Box: Nowa generacja beauty boxów

Ten joy box to jakaś ściema. Zarejestrowałam się wczoraj z dwóch maili, z różnych portali i nie przyszły mi linki aktywacyjne. ;) Może tylko zbierają dane? :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1