Jesienne nowości SEPHORA: żele do mycia dłoni, pędzle & gąbeczki do makijażu, błyszczyki i wiele innych!

24 Sierpnia 2015

Zobacz, jakie cudeńka czekają na Ciebie w Sephorze!

sephora

Sephora przygotowała na jesień mnóstwo kosmetycznych nowości, które koniecznie powinnaś na sobie przetestować!

REXALINE

Kontur oka niczym po liftingu – świeże, młode spojrzenie za sprawą jednego produktu? Rexaline sprosta temu wyzwaniu dzięki nowym płatkom na skórę w konturze oka, o działaniu przeciwstarzeniowym – X-treme Look Anti-Ageing Expert Eye patches!

Rexaline rewolucjonizuje swą linię kosmetyków o działaniu przeciwstarzeniowym, przedstawiając nowe płatki X-treme Look, Anti-Ageing Expert Eye patches, o ukierunkowanym i efektywnym działaniu na objawy starzenia się skóry w konturze oka.  

Efekt unikalnej technologii.  Wynik badań medycznych. Zadaniem kosmetyku jest przywrócenie spojrzeniu młodości i świeżości.

1 formuła, 2 płatki z 2 sekcjami: 1 unikalna technologia

Płatki, składające się z dwóch oddzielnych sekcji, łączą z jednej strony nawilżającą formułę o skoncentrowanej dawce kwasu hialuronowego „Hydro-Boosting” a z drugiej strony jonową bio-matrycę. Bio-matryca, składa się z jonów i zawiera 100%- owo czysty ekstrakt z alg, bogaty w cenne minerały. Jej struktura może być porównana do naturalnej gąbki, w której jony znajdują stabilne zakotwiczenie.

Skąd połączenie wody i jonów?

Skóra czerpie energię z wody i jonów - substancji odżywczych niezbędnych dla promiennej cery.Dzięki formule „Hydro-Boosting”  jony z jonowej bio-matrycy penetrują skórę w ukierunkowany sposób. Ponieważ formuła aktywuje penetrację jonów w epidermie, powstaje synergia działania pomiędzy jonową bio-matrycą a stymulującą nawilżenie skóry formułą „Hydro-Boosting”.Jony przyspieszają proces dostarczania komórkom skóry nowej porcji energii i stymulują ich regenerację. Zapewniają równowagę poziomu nawilżenia skóry i zawartości minerałów.

Rezultaty

15 minut po aplikacji, płatki X-treme Look redukują głębokość linii i zmarszczek o 30%(1) i zwiększają nawilżenie skóry w konturze oka o 162%(2).Po 21 dniach stosowania płatków raz dziennie przez 15 minut, głębokość zmarszczek i linii jest zredukowana o 40%(1) a poziom nawilżenia skóry w konturze oka wzrasta o 181%(2).

(1)    Rezultat pomiarów podczas testu naukowego przeprowadzonego na grupie 20 podmiotów

(2)    Rezultat pomiarów podczas testu naukowego przeprowadzonego na grupie 10 podmiotów

Korzyści:

Płatki X-treme Look redukują głębokość zmarszczek i linii w konturze oka.Zalety formuły:

Dwie oddzielne sekcje. Formuła kosmetyku została przebadana dermatologicznie i oftalmologicznie. 

Sposób aplikacji:

1.    Naciśnij folię ochronną dwoma kciukami aby uwolnić formułę „Hydro-Booster”.

2.    Kiedy formuła w pełni przeniknie do bio-matrycy, ostrożnie usuń folię ochronną. 3.    Płatki nakładaj na oczyszczoną skórę pod okiem i pozostaw na 15-20 minut.  Produkt do stosowania jednorazowego. Nie ma potrzeby spłukiwania skóry po zabiegu. Następnie, dla optymalnej efektywności, zaleca się nałożenie kremu X-treme Corrector.

Cena: 1 opakowanie zawierające 4x2 płatki: 315,00 PLN

Płatki Rexaline X-treme Look będą dostępne wyłącznie w Sephora

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz