HIT: Płatki nawilżane Tami MyCare do codziennej pielęgnacji skóry i paznokci

12 Czerwca 2015

Innowacyjne rozwiązania dla aktywnych, nowoczesnych kobiet. Wprost z natury!

Tami MyCare

Płatki nawilżane Tami MyCare do codziennej pielęgnacji to innowacja od EcoWipes. Seria składa się z pięciu rodzajów wygodnych w użyciu nawilżanych płatków: oczyszczających do pielęgnacji twarzy, do demakijażu oczu oraz do zmywania paznokci. Nasączane płatki to wygodny, gotowy do użycia produkt, który  powstał z myślą o wszystkich kobietach ceniących komfort. Receptury płynów nawilżających zostały oparte na naturalnych składnikach: nie zawierają parabenów, PEG-ów, silikonów, olejów mineralnych oraz alkoholu, dzięki czemu nie podrażniają nawet wrażliwej skóry.

Płatki nawilżane Tami MyCare do codziennej pielęgnacji, jak wszystkie produkty EcoWipes, zostały stworzone zgodnie z filozofią firmy, która skupia się na nieustannym poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań i doskonaleniu produktów, aby jeszcze lepiej spełniały swoje zadania. Płatki nawilżane adresowane są do nowoczesnych kobiet i ich dynamicznego stylu życia. Formuła 2w1 płatków zapewnia szybkość i komfort użytkowania w każdym miejscu  – w domu, w podróży, przed i po fitnessie, ponieważ płatki są gotowe do użycia. Bezproblemowe użytkowanie płatków zapewnia także wygodne opakowanie (słoiczek z nakrętką), które z łatwością mieści się w kobiecej torebce. Specjalny kształt płatka, z wycięciem typu easy grip, ułatwia szybkie wyciąganie pojedynczego płatka ze słoiczka.

Płatki wykonane zostały w opatentowanej technologii  3L – 3 LAYERS (3 Warstwy), dzięki której płatki nie rozwarstwiają się i nie strzępią, a wyselekcjonowana czysta bawełna na zewnętrznych powierzchniach płatka zapewnia delikatne i efektywne oczyszczenie, nie pozostawiając na skórze żadnych włókien.

Skuteczność oczyszczania płatkiem została zwiększona także poprzez zastosowanie przez EcoWipes specjalnej włókniny ze strukturą z wypukłościami – tzw. big dot. Dzięki tej strukturze, płatek jak gąbka masuje i jeszcze dokładniej oczyszcza skórę.

Seria płatków nawilżanych Tami MyCare składa się z dwóch rodzajów oczyszczających płatków do twarzy, płatków do demakijażu oczu oraz dwóch rodzajów płatków do zmywania paznokci.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2015-06-12 11:35:21

re: HIT: Płatki nawilżane Tami MyCare do codziennej pielęgnacji skóry i paznokci

Można dostać te płatki [do demakijażu przynajmniej] w Netto. Mam je, używam na wyjazdach - nie są rewelacyjne, nie mogą konkurować z wacikiem nasączonym płynem micelarnym, żeby usunąć tusz do rzęs i cienie, których nie używam bardzo dużo, muszę trochę się natrzeć tymi płatkami. Może gdyby były jeszcze bardziej wilgotne to miałoby to większy sens.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
k
(Ocena: 5)
2015-06-12 01:35:07

re: HIT: Płatki nawilżane Tami MyCare do codziennej pielęgnacji skóry i paznokci

słyszał ktoś coś o tej firmie? Bo osobiście spotykam się z nią po raz pierwszy :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1