Eksplozja seksownego zapachu: Nowe dezodoranty Playboy SKINTOUCH

03 Marca 2016

Pierwsze dezodoranty w spreju do ciała dla kobiet i mężczyzn, które aktywują się podczas kontaktu ze skórą.

playboy

Marka Playboy wprowadza nową technologię Playboy SKINTOUCH® rozpoczynając tym samym rewolucję na rynku dezodorantów do ciała. Przełomowa, innowacyjna i trwała formułaPlayboy SKINTOUCH sprawia, że dezodorant aktywuje się w momencie kontaktu ze skórą. Jeśli dobrze to rozegramy i ktoś nas dotknie– następuje eksplozja seksownego zapachu. Przecież dotyk to pierwszy krok w grze uwodzenia ... pozwólmy zatem zagrać dotykiem.

Playboy SKINTOUCH® Innowacja

Dezodorantydo ciała w spreju Playboy SKINTOUCH® 24H zawierają najnowocześniejsze kapsułki wypełnione sproszkowanym zapachowym olejkiem. Kapsułki pozostają nienaruszone dopóki nie zostaną aktywowane przez kontakt ze skórą lub ciepłem ciała. Delikatne potarcie spryskanej dezodorantem skóry sprawia, że kapsułki pękają uwalniając zapach.

W ferworze emocji  istotne jest, aby zachować zimną krew. Dlatego dezodorantydo ciała w spreju Playboy SKINTOUCH® 24H zapewniają 24-godzinny zapach i kontrolę świeżości. Dodatkowo nie zawierają alkoholu i i są testowane dermatologicznie.

Wersje dla każdego

Nowa seria dezodorantów do ciała w spreju w technologii SKINTOUCH® dla kobiet będzie do wyboru w sześciu ulubionych wariantach: Play it Sexy, Play it Lovely, Super Playboy, VIP, #generation oraz Play it Wild. Każdy z nich ma własną osobowość zapachową, która jest uzupełniona i wzmocniona przez umieszczony w kapsułkach zapach – mieszankę owocowo-kwiatowych nut na ciepło-seksownej bazie. Rezultatem są niezwykle kobiece wonie, z nutką seksapilu i zmysłowości.

Linia męska będzie w siedmiu znanych i lubianych wariantach w technologii SKINTOUCH®: Hollywood, VIP, Nowy Jork, Londyn, Super Playboy, #generation i Play It Wild. Każdy z nich ma własną osobowość zapachową, która jest uzupełniona i wzmocniona przez umieszczony w kapsułkach zapach - mieszankę świeżych, owocowych i zielonych nut na orientalno-drzewnej bazie. Rezultatem jest nowoczesny zapach podkreślający zmysłową męskość.

Projekty nowej generacji

Rewolucyjne nowe produkty wymagająrównie stylowej,  nowoczesnej oprawy. Playboy opracował odważny design w tym nowy dyfuzor w męskich wariantach, nowoczesną grafikę i smukłą, elegancką sylwetkę opakowania. Korek męskiego dezodorantu toelegancki przycisk ozdobiony zarysem głowy królika. Dzięki specjalnej, przesuwanej blokadzie play-off, można wrzucić puszkę do torby z rzeczami na siłownięi być pewnym, że zapach nie będzie się rozpylał bez Twojej wiedzy.

Ceny produktów:

Męskie dezodoranty w spreju (7 wariantów), 150 ml – 14,49 zł

Damskie dezodoranty w spreju (6 wariantów), 150 ml – 14,49 zł

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz