Dla wszystkich kobiet, które kochają modę i szpilki: Nowe opakowanie plastrów COMPEED®

22 Sierpnia 2014

Pudełeczko zostało zaprojektowane przez znanego ilustratora mody Jordiego Labanda!

compeed

Bohaterki „Seksu w wielkim mieście” odważnie i z lekkością biegały w szpilkach po Manhattanie, Wall Street i Madison Avenue. Ty też tak możesz! Wystarczy, że do torebki włożysz nowe stylowe, opakowanie plastrów na pęcherze COMPEED® zaprojektowane przez Jordiego Labanda. Śmiało możesz ruszać na podbój świata i być pewna, że nic Ci  w tym nie przeszkodzi!

Jeżeli szpilki są Ci drogie, bliskie i niczym przyjaciółki wspierają Cię w ważnych momentach i dodają pewności siebie to plastry COMPEED® są właśnie tym czego szukasz! Wiesz, że gdy tylko je założysz, nic Cię nie powstrzyma. I o  to właśnie chodzi! Marka COMPEED® w pełni rozumie Twoją miłość. Byś mogła poczuć się jeszcze bardziej stylowo, zaprosiła do ponownej współpracy światowej sławy ilustratora mody, Jordiego Labanda. Artysta zaprojektował ilustrowane pudełeczko na plastry COMPEED® - modny niezbędnik na pęcherze na stopach.

Jordi Labanda jest topowym ilustratorem mody. Jego prace pojawiały się na stronach poświęconych modzie i urodzie w magazynach takich jak: Vogue, Elle, Marie Claire. W 2013 roku artysta pracował z luksusowymi markami: Louis Vuitton i Swarovski. Umiejętność dostrzegania szczegółów, zainteresowanie kobietami i podziw nad ich zamiłowaniem do noszenia wysokich szpilek, zainspirowały Jordiego do zaprojektowania, specjalnie dla COMPEED®, opakowania dla wyjątkowych kobiet.

Z plastrami COMPEED® będziesz krok przed pęcherzem

Wewnątrz nowego opakowania, ozdobionego rysunkami Jordiego Labanda, znajdziemy dyskretne plastry COMPEED®, które zapewnią nam natychmiastową ulgę w bólu i ochronę, bez względu na to, jakie buty zdecydujemy się założyć.

Jak stosować plastry COMPEED®?

1.    Umyj i osusz skórę przed zastosowaniem.

2.    Upewnij się, że powierzchnia skóry nie była natłuszczana kremem lub oliwką.

3.    Usuń górną warstwę papierową, następnie dolną, starając się unikać dotykania warstwy samoprzylepnej.

4.    Nałóż plaster mocno na zmienione miejsce, upewniając się, że brzegi plastra są dobrze dociśnięte do skóry.

5.    Pozostaw plaster COMPEED® na miejscu, aż sam zacznie się odklejać i... gotowe!

Limitowana edycja opakowania COMPEED®, zaprojektowana przez Jordi Labanda, jest już dostępna w Polsce. Sugerowana cena detaliczna, w którym znajduje się 5 sztuk, wynosi ok. 22 zł.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz