Cukierkowe inspiracje od MISS SPORTY!

24 Marca 2015

Przetestuj nowe lakiery Candy Shine oraz podkład Mission Correction!

Miss Sporty

Marka Miss Sporty wyruszyła w kolorową podróż, aby odnaleźć pierwsze oznaki wiosny. Mijane krajobrazy zafascynowały ją pastelową scenerią, szalone imprezy zachwyciły połyskującymi strojami, a wypróbowane przysmaki zainspirowały swoim słodkim smakiem. Jednak, to nie wszystkie atrakcje, w jakie obfitowała ta szalona wyprawa. Marka Miss Sporty uczestniczyła w tajnej, urodowej misji, która zakończyła się prawdziwym sukcesem – wiosennym zestawem makijażowych nowości.

Lakiery Candy Shine

Efektowna kolekcja trzech lakierów do paznokci przepełniona połyskującymi drobinkami. Ich słodkie odcienie o równie apetycznych nazwach:

Jellied Lime Fruit,

Pink Marshmallow,

Pop Rocks

pobudzają wyobraźnię i pozwalają przeobrazić zwykły manicure w prawdziwe arcydzieło. Poszczególne warianty można dowolnie ze sobą łączyć lub też pomalować nimi jedynie końcówki paznokci.Doskonale sprawdzą się również przy wykonywaniu manicure półksiężycowego, który polegana połączeniu ze sobą dwóch kontrastowych kolorów. Ponadto, produkty z serii Candy Shine świetnie prezentują się w towarzystwie tradycyjnych lakierów do paznokci - idealnie komponują się na przykład z odcieniami z linii Lasting Colour marki Miss Sporty.Wystarczy jedynie wybrać swój “smak” i można szaleć w nieskończoność.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Mary
(Ocena: 5)
2015-04-19 23:55:00

re: Cukierkowe inspiracje od MISS SPORTY!

Dobre i tanie lakiery. Na zawsze na mojej półce ;) Dodatkowo wspierają fajną akcję: wzordonasladowania.pl/twoj-wzor

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1