CLIMACOOL: Nowe dezodoranty dla niej & dla niego od adidas!

23 Marca 2015

Zawarte w nich kapsułki świeżości sprawiają, że im większy jest wysiłek, tym lepsze działanie.

adidas climacool

Markę adidas charakteryzuje całkowite zaangażowanie we wspieranie sportowców oraz przewidywanie potrzeb nowoczesnego treningu. Dzisiejsi sportowcy – zarówno amatorzy jak i profesjonaliści - mają bardzo wysokie oczekiwania zarówno wobec sprzętu, na którym ćwiczą, jak i odzieży, którą noszą podczas treningu. Jednak na czele ich listy jest komfort – chcą czuć się dobrze, świeżo i pewnie. Dlatego tak istotna jest odpowiednia ochrona, oparta na nowoczesnej technologii, która w czasie treningu chłodzi ciało i kontroluje wilgoć.

Dziś adidas – jedyna sportowa marka w kategorii dezodorantów - wprowadza świat kosmetyków w Climacool® - technologię wykorzystywaną dotychczas w produkcji sportowej odzieży i obuwia adidas, która umożliwia swobodną wentylację powietrza, aby utrzymać chłód i suchość w trakcie pokonywania kolejnych kilometrów.

Climacool®, będąca ogromnym sukcesem w segmencie odzieży (ponad 80 milionów sprzedanych sztuk w 2014r.) od teraz wkracza w świat dezodorantów. Antyperspiranty adidas, jako pierwsze na rynku wykorzystujące technologię Climacool® dają uczucie świeżości i suchości, nawet po kilku godzinach treningu czy też w trakcie bardzo intensywnego dnia w pracy. Co więcej – zawarte w nich kapsułki świeżości sprawiają, że im większy jest wysiłek, tym lepsze działanie. 

DEZODORANT, KTÓRY PRACUJE TAK CIĘŻKO, JAK TY

Nigdy nie wiesz, jak ciężki dzień jest przed Tobą. Jednak z technologią Climacool® zawsze masz pewność, że niezależnie od poziomu stresu w pracy czy czasu spędzonego na intensywnym treningu, aktywna formuła dezodorantu dopasuje się do Ciebie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-03-23 13:14:55

re: CLIMACOOL: Nowe dezodoranty dla niej & dla niego od adidas!

Muszę spróbować. Myślałam że jak taki dobry niby to cena będzie z dwajścia złotych albo więcej a tu 13 zł grzech by było nie kupić i nie spróbować XD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1