Bądź naturalna latem z kosmetykami Artdeco!

20 Czerwca 2016

Chcesz wyglądać pięknie i naturalnie latem? Mamy na to sposób!

Artdeco

Minimal Makeup powstał z myślą o kobietach, które cenią trwałe kosmetyki pozwalające zachować naturalność. Najnowsze propozycje linii Artdeco to Nude Foundation-lekki podkład oraz Long-Wear Concealer Waterproof- długotrwały, wodoodporny korektor.

PODKŁAD NUDE FOUNDATION

Lekka konsystencja oraz delikatnie matująca formuła podkładu to idealne połączenie, które pozwoli wykonać makijaż w wersji minimal. Zmikronizowane pigmenty zapewniają równomierne rozprowadzenie podkładu oraz długotrwały makijaż. Specjalne pudry sferyczne matują skórę i zmniejszają widoczność drobnych zmarszczek.Podkład koryguje niedoskonałości cery, nie tworząc przy tym efektu maski.Pozwala na budowanie stopnia krycia poprzez nakładanie kolejnych warstw podkładu.Bardzo delikatna konsystencja sprawia, że podkład szybko się wchłania zapewniając efekt drugiej skóry.

WODOODPORNY KOREKTOR

Nowy, długotrwały korektor o lekkiej konsystencji maskuje cienie pod oczami, zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek oraz koryguje niedoskonałości cery  jednocześnie zapewniając niezwykle naturalny efekt makijażu.Zawiera pigmenty, które odbijają i rozpraszają światło dzięki czemu skóra wygląda zdrowo i promiennieWygodny aplikator zakończony gąbeczką.Dostępny w 3 odcieniach: 14 Soft Ivory, 18 Soft Peach oraz 22 Soft Olive.

Koncept MINIMAL MAKE-UP czerpie ze źródła idei „SLOW LIFE”, która propaguje życie w świadomy sposób, docenianie prostych, zwykłych rzeczy, spędzanie czasu bliżej natury i rezygnację z tego co zbędne, narzucone przez współczesny świat. Warto pamiętać, że czasami mniej znaczy lepiej!

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Linda
(Ocena: 5)
2016-06-20 18:18:43

re: Bądź naturalna latem z kosmetykami Artdeco!

A może wystarczy się nie malować latem, co? Dziewczyny, nie musicie sobie zapychać porów na chama dla cudzej uciechy. Jak macie jakieś niedoskonałości, to je zwalczyć jakimś profesjonalnymi tabsami typu iqface i tyle, a nie oblepiać się nawet przy 30 stopniach na dworze. Paranoja.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-20 21:04:03

W pełni popieram

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-20 22:19:32

nie ma NIC profesjonalnego w iqface, ten sam skład można znaleźć w dziesiątkach innych suplementów za 20zł

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1