Antyperspiranty REXONA dla aktywnych kobiet: Powiedz STOP poceniu!

27 Kwietnia 2014

Skuteczna ochrona przed potem przez 48 godzin od aplikacji.

rexona

Rexona, jako jedyna marka na rynku oferuje konsumentom antyperspiranty, które nie tylko redukują pocenie i hamują rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnego zapachu potu, ale także dzięki przełomowej technologii MotionSense™ – zapewniają długotrwałą świeżość, o krok wyprzedzając pocenie. Dlatego kobiety mogą czerpać z życia więcej, stawiając czoła kolejnym wyzwaniom – bez względu na to, co robią, mogą liczyć na niezawodną ochronę, jaką zapewnia Rexona.

JAK TO DZIAŁA?

Opatentowana technologia MotionSense™ sprawia, że po aplikacji antyperspirantu na skórę, na jej powierzchni zostają rozprowadzone specjalne mikrokapsułki zapachu. Pod wpływem ruchu ciała mikrokapsułki pękają, zapewniając dodatkową porcję świeżości, za każdym razem, gdy organizm się rusza. Jest to bardzo ważne, ponieważ w ciągu dnia jesteśmy w ciągłym ruchu. Nawet tak prosta czynność, jak mycie zębów, sprawia, że wykonujemy blisko 183 ruchy ramion/minutę.

Formuła z technologią MotionSense™ pozwala na zoptymalizowane działanie produktu i zapewnienie najwyższej ochrony przez 48 godzin od aplikacji. Unilever, jako jedyny producent stosuje w antyperspirantach kapsułki zapachowe MotionSense™, dlatego żadne inne antyperspiranty nie działają tak, jak REXONA.

REXONA – NIEZAWODNA OCHRONA, DZIĘKI KTÓREJ MOŻESZ WIĘCEJ

Możesz więcej – to hasło, które motywuje do działania miliony kobiet na całym świecie. To zachęta do robienia rzeczy, które sprawiają, że czujemy się lepiej, wyglądamy lepiej – jesteśmy lepszymi ludźmi każdego dnia, pokonując własne ograniczenia.

Możemy więcej dzięki niezawodnej ochronie, jaką gwarantuje marka Rexona. Szerokie portfolio produktów sprawia, że każda kobieta bez problemu dobierze kosmetyk odpowiadający jej preferencjom – w sprayu, sztyfcie lub roll-onie, o nucie zapachowej pasującej do nastroju lub stylu bycia.Cechą wspólną wszystkich antyperspirantów REXONA jest:

•    wysoka skuteczność – gwarancja świeżości, dzięki formule z zaawansowaną technologią MotionSense™,

•    wysoka jakość produktów i bezpieczeństwo stosowania –kosmetyki REXONA są przebadane dermatologicznie,

•    wysoka zawartość składnika antyperspiracyjnego - każdy z antyperspirantów REXONA zapewnia 48 h ochrony przed potem i nieprzyjemnym zapachem.

Cena: 11,49 zł

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Hanka bez Janka
(Ocena: 5)
2014-05-05 20:21:02

re: Antyperspiranty REXONA dla aktywnych kobiet: Powiedz STOP poceniu!

A ja kupiłam sobie w ubiegłym tygodniu w Rossmanie antyperspirant Sorayi Świat natury i teraz to jest mój numer jeden zdecydowanie. :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-04-27 10:03:16

re: Antyperspiranty REXONA dla aktywnych kobiet: Powiedz STOP poceniu!

Nawet nie mogę napisać tego co chce, bo ta durna strona zabrania. Ale prawda jest taka, że się sprzedają, jest to jakaś opłacona reklama. Żałosne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
dłonie
(Ocena: 5)
2014-04-27 07:55:44

re: Antyperspiranty REXONA dla aktywnych kobiet: Powiedz STOP poceniu!

może tutaj mi ktoś odpisze. mianowicie strasznie poca mi się dłonie, znalazłam już na to lek w postaci stoppotu lecz specyfik ten sprawia ze dłonie stają się żółte i strasznie suche. czy używała któras z was może medispirantu w zelu do dłoni i mogłaby podzielić się swoją opinia ? z góry dziekuje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-04-27 09:49:51

skuteczne sa zastrzyki z botoksu, ale kosztuja kilka tysiecy...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1