OFIARY PĘSETY: Tak zmienia się twarz, kiedy przesadzisz z regulacją brwi

18 Marca 2018

Z owłosieniem nad oczami wyglądają zupełnie inaczej!

regulacja brwi

Choć coraz głośniej mówi się o tym, że naturalność jest w cenie - trudno wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie z niewyregulowanymi brwiami. Gdyby pozostawić je samym sobie, po chwili nasze owłosienie nad oczami wyglądałoby po prostu źle. Delikatna ingerencja jest wręcz wskazana. Byle nie przesadzić, jak bohaterki tej galerii.

Niestety, wiele z nas ma skłonność do przesadnego szarżowania pęsetą. Chcemy wyrwać tylko kilka włosków i ani się obejrzymy, a z brwi niewiele już zostaje. Próbując nadać im odpowiedni kształt - tracimy kontrolę i zdrowy rozsądek. Efekty bywają opłakane.

One muszą teraz ratować się makijażem permanentnym albo codziennie domalowują sobie brwi. Intensywne skubanie tak bardzo osłabiło mieszki włosowe, że nic nowego już z nich nie wyrasta. Im więcej ich jest, tym naprawdę lepiej - i mamy na to foto-dowody!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ann
(Ocena: 1)
2018-03-18 02:48:22

Głupi artykuł. Przecież te zdjęcia "przed" są stare, z czasów gdy były w modzie trakie kreseczki zamiast brwi. I nie, nie każdy MUSI regulować brwi. Mam jasną karnację i jasne i równe brwi bez regulacji. Czasami są jakieś "nadprogramowe" włoski, ale bez przesady by robić tragedię bo mam 2-3 włoski poza "obrysem" brwi. Przecież takie wyregulowane jak od szablonu i, co gorsza, malowane wyglądają tragicznie i nienaturalnie nie ważne jak by się starać. Po prostu fuj.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-18 13:01:51

Dokładnie. Nawet jak była ta poj..bana moda na skubanie brwi, ja nic sobie nie wyskubywałam, bo po co ? Natura dała mi gęste, ciemne brwi więc po co mam to zmieniać. Nie czaję tej id.otycznej mody z brwiami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1