Nowa TEORIA PIĘKNA: Idealne USTA muszą spełniać tylko 3 wymogi (Sprawdź, o czym mowa!)

07 Kwietnia 2017

Nie mamy dobrych wieści dla fanek przerośniętych warg...

idealne usta

Popularność takich gwiazd jak Kylie Jenner czy Natalia Siwiec sprawia, że na naszych oczach rodzi się nowy ideał piękna. Efekty są już widoczne gołym okiem, bo to właśnie tego typu celebrytkom przypisuje się obsesję współczesnych kobiet na punkcie wielkich ust. W tej kwestii zupełnie straciłyśmy umiar. Nie bez powodu używa się przecież określeń typu „glonojad” czy „atak klonów”. Gigantyczne wargi widoczne są na każdym kroku.

Coraz więcej kobiet zupełnie zapomina o proporcjach. Nie przejmujemy się tym, czy powiększone usta pasują do naszych twarzy. Mają być duże i nic więcej się nie liczy. Po kolejnym zastrzyku z kwasu lub botoksu wyglądamy jak własne karykatury, a chyba nie o to chodzi w medycynie estetycznej. Zauważają to także specjaliści tej branży. Jeden z nich opracował wzór na idealne usta.

Cytowany przez portal „Mail Online” doktor Tijion Esho każdego miesiąca otrzymuje nawet kilkaset próśb o konsultację w tym temacie, więc można go uznać za eksperta najwyższej klasy. Według niego perfekcyjne wargi wyglądają właśnie tak…

Zobacz również: „Silikonowy Króliczek”: Tak się kończy uzależnienie od wypełniaczy (Ona za chwilę eksploduje!)

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-07 15:55:23

To jest nudne teraz wszystkie sa takie same..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2017-04-07 15:48:39

a mnie to śmieszy, bo nie zamierzam nabijać kasy chirurgom plastycznym tylko zamierzam żyć z moimi naturalnymi ustami. Jak sie komuś nie podoba, to niech nie patrzy i poszuka sobie innej, sztucznej. I tak za kilka lat ta moda sie zmieni i co wtedy te panienki zrobią?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1