7 szczegółów wyglądu, których u siebie nie zauważasz, a facetów podobno... OBRZYDZAJĄ

02 Kwietnia 2018

Panowie są wyjątkowo spostrzegawczy. I mało wyrozumiali.

wady wyglądu

Mamy pocieszającą informację - kobiety to bez wątpienia najpiękniejsze istoty na Ziemi. Nikt i nic nie może się z nami równać, jeśli chodzi o urodę. Ale to nie oznacza, że możemy pozostać wobec siebie całkowicie bezkrytyczne. I nam zdarzają się wizualne wpadki, które potrafią skutecznie popsuć dobre wrażenie. To drobnostki, ale ich wytykanie wcale nie jest czepianiem się szczegółów. Warto pamiętać, że ogólne wrażenie składa się z wielu mniejszych elementów.

O czym mowa? Przeprowadziłyśmy otwartą sondę wśród młodych mężczyzn. Ich zadaniem było wskazanie cech wyglądu, które są nie tylko nieestetyczne, ale wręcz obrzydzają i odpychają ich od nas. A przy okazji wcale nie są takie oczywiste. O większości z nich nawet byś nie pomyślała, co jedynie potwierdza męską spostrzegawczość. Nie przesadzają? Sami często nie grzeszą urodą, a wobec nas są tak krytyczni.

Weźmiesz to sobie do serca? Na wiele z tych kwestii mamy bezpośredni wpływ.

Zobacz również: Idealny NOS i perfekcyjne USTA wyglądają właśnie tak (To udowodnione!)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

www.FestiwalPuszczyBialowieskiej
(Ocena: 5)
2018-04-02 22:39:52

Czy po ostrzeżeniach o szkodliwości papierosów / alkoholu też na mięsie pojawią się napisy: "Minister zdrowia ostrzega: mięso powoduje 99chorób: raka, zawały i wylewy. To morderstwo zwierząt i zdrowotne samobójstwo". Wegetarianizm = więcej energii bez używek, narkotyków, uzależnień, ucieczki od życia, zagłuszania sumienia, stresu, samodzielne myślenie zamiast prania mózgu głupimi modami. Tylko wegetarianizm jest zdrowy i naturalny= bez mięsa= bez 99 chorób! Jedz samo mięso = umrzesz z braku witamin, nie jedząc mięsa żyjesz długo i zdrowo = szpitale pełne chorych od mięsa - powodu 99 chorób i zdrowsi wegetarianie= to prawda. W Afryce umierają z głodu w USA i Europie z przejedzenia a wegetarianizm - bez 99 chorób! Mięso powoduje epidemię otyłości, raka, zawałów (już u 25 latków), wylewów, cukrzycy itp. też w Polsce, wcześniej większość dań była wegetariańska (kasze, fasole, bób, groch). Jesteś tym co jesz = smalec, mięso - wyglądasz jak baleron i pasztet. Otyłość powoduje mięso = brak witamin, stąd ciągły głód, a wegetarianie są zdrowsi bez kompleksów, mają idealną) wagę To mięso niszczy środowisko! Dlatego prawdziwi ekolodzy to wegetarianie! Powoduje susze, erozje gleb, wycięcie 80 lasów pod pastwiska, ścieki większe niż przemysł i anomalie klimatu. Głód to wina mięsa - na 1 kg trzeba 10 kg roślin. 80 żywności z głodującej Afryki tuczy zwierzęta na mięso w UE i USA. Z 1 ha ziemi można wykarmić 60 zdrowszych wegetarian, a tylko 2 wiecznie chorych mięsożerców, stąd głód na świecie i nadmiar zwierząt.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
www.FestiwalBialowieski.pl
(Ocena: 5)
2018-04-02 22:36:08

Co by się stało gdybyśmy wszyscy zostali wegetarianami? Naukowiec z Oxfordu szokuje prognozami. Dieta roślinna to ogromne korzyści nie tylko dla zdrowia, ale i dla świata. O tym, że jedzenie owoców i warzyw jest zdrowsze od jedzenia czerwonego mięsa nikogo nie trzeba przekonywać. Podstawą każdej piramidy żywieniowej są produkty roślinne. Ale to nie jest artykuł o pozytywne skutki zdrowotne przejścia na zbilansowaną dietę wegetariańską dla konkretnego człowieka. Pytanie brzmi inaczej. Jakie byłyby konsekwencje dla całej planety, gdybyśmy wszyscy zostali wegetarianami?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-02 17:51:20

Panowie tez maja coś co obrzydza. Mianowicie zakola :) nie ma nic bardziej aseksualnego niż to. Zanim zaczną krytykować kobiety niech spojrzą na swoje łysinki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-02 12:40:28

Gadanie.. Ok pryszcze czy jakaś grzybica paznokci może tam kogoś obrzydzać, bo to przyjemne nie jest, ale serio, zadarty nos czy wąskie usta? Gdyby tak było to spory procent kobiet by chyba nie znalazł nigdy partnerów. Rozumiem, że może to nie jest AŻ tak seksowne jak duże usta ale że obrzydliwe? Nie przesadzajmy. Swoją drogą znam dużo kobiet mających np małe zadarte noski i wyglądają super, wąskie usta też przy niektórych typach urody mogą być fajne. Na to generalnie wpływu się nie ma, a robienie sobie zabiegów i operacji jest zbędne , jeśli ktoś siebie akceptuje. Z resztą jeśli już o ustach mowa, to raczej większość znanych mi facetów powiększanych ust nie lubi, wręcz się z tego nabijają.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-02 02:37:08

Jak mam spojrzeć na plecy i coś wycisnąć sama? W lustrze spoko, ale nie zobaczę tego z takiej odległości jak pryszcza na buzi...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1