Ona własnoręcznie AMPUTOWAŁA SOBIE PALEC! „Teraz wyglądam ślicznie” (Fotki dla odważnych)

01 Marca 2017

Została kaleką na własne życzenie. Co jej odbiło?!

Torz Reynolds

Modyfikacje ciała, choć nie zawsze zrozumiałe, mają na celu upiększenie i dodanie charakteru naszemu wizerunkowi. Kolczyki, tatuaże, a nawet skaryfikacja to jednak nic w porównaniu z tym, co zrobiła ona. Poznajcie Brytyjkę, która twierdzi, że… obcięła sobie palec, bo piercing i kolorowe malowidła na powierzchni skóry to dla niej za mało. Amputacja miała dopełnić dzieła.

Torz Reynolds, która zawodowo zajmuje się kolczykowaniem innych, tym razem sięgnęła po przecinak do metalowych prętów. To właśnie za jego pomocą miała pozbyć się połowy najmniejszego palca u lewej dłoni. Jak twierdzi, zrobiła to własnoręcznie w swoim domu. Zdjęcia z „zabiegu” opublikowane na Facebooku zszokowały opinię publiczną.

Zobacz fotograficzną relację. Nie jest przeznaczona dla bardzo wrażliwych widzów.

 

Zobacz również: Ta ślicznotka (!) uzależniła się od modyfikacji ciała. Zobacz, jak bardzo się oszpeciła…

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-02 08:24:19

Niech se mózg amputuje bo widać że go nie używa. Wariatka będzie tego żałować. Nowa warto dla chwili "sławy "

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-01 20:51:49

Czemu całej ręki nie ujeb**a od razu? :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-01 13:43:09

Nikt mi nie wmowi,ze osoby ktore przeginaja z modyfikowaniem swojego ciala sa normalne! Ktos kto wyglada jak brudnopis,ma kolczyki i dziury na kazdym centymetrze ciala jest normalny?! Albo lubuje sie w implantach i podwieszaniu na hakach? Tacy ludzie od razu powinni byc zamykani w psychiatrykach! Znam cztery osoby ktore juz praktycznie nie wygladaja jak ludzie i zadna z nich normalna nie jest bo kazda ma problemy psychiczne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-01 10:14:50

Obserwowałam na fejsie kiedyś faceta (Polaka), który kiedys robił mi tatuaz. Koleś właśnie odciął sobie uszy. Z ciekawości przejżałam jego znajomych i znalazłam tam faceta z obciętym nosem. Szczerze mówiąc dla mnie modyfikacje są spoko, nawet te mocniejsze typu implanty czy skaryfikacje, ale no tutaj się chyba kończy mój poziom empatii.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-01 09:40:19

Chora dzi*ka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
inferno
(Ocena: 5)
2017-03-01 04:01:06

Apotemnofilia - ot co. Różne bywają powody, ale niektórzy faktycznie do szczęścia potrzebują pozbycia się części swojego ciała. Oczywiscie, że są rownież tacy, którzy owym czynem demonstrują własną odmienność czy też rekompensują jakiś brak poczucia własnej wartości. Wciąż to jednak ta sama choroba. Tym samym... to jednak jej wybór. Jeśli do końca życia będzie z tym szczęśliwa to na zdrowie, ale jeśli nie... Takie zaburzenia powinno się jednak próbować leczyć. Do pewnego momentu - po prostu. Zaś jeśli jest to fejk (cholera wi) to tak czy siak, tacy ludzie istnieją i takie rzeczy się dzieją.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-01 07:57:45

Dokładnie. Chęć odcięcia jakiejś części ciała bierze się z tego, że osoba czuje, że ta część ciała do niego nie należy, nie jest jego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-01 19:05:29

no to takie osoby powinny byc zamykane w pokojach bez klamek w ramach terapii

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1