TEST na doskonałość Twoich brwi: Odpowiedz na 20 pytań i wszystko będzie jasne!

17 Sierpnia 2016

Dowiedz się, czy nie powinnaś jeszcze nad nimi popracować.

kształt brwi

Wydaje się, że brwi to tylko drobny szczegół naszego wizerunku. Niezależnie od ich kształtu, ładna buzia zawsze się obroni. To jednak nie powód, by pozostawiać je na pastwę losu albo przesadzić w drugą stronę i skubać je do oporu. Ich wygląd naprawdę ma znaczenie i potrafi zniszczyć całe dobre wrażenie. Zastanawiasz się, jak daleko Ci w tej kwestii do ideału? Rozwiąż nasz test!

Odpowiedz na 20 pytań. Za każdą odpowiedź twierdzącą przyznaj sobie 5 procent, a za negatywną - 0 proc. Dodaj je do siebie. Uzyskany w ten sposób wynik powie Ci, nad czym jeszcze powinnaś popracować. Zanim kolejny raz chwycisz za pęsetę i kosmetyki, wszystko powinno być już jasne.

Czy masz już perfekcyjne brwi? Sprawdź koniecznie, żeby nie narazić się na śmieszność.

Zobacz również: Co one mają nad oczami?! Tak krótkich BRWI jeszcze nie widziałaś...

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
2.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-17 11:55:42

Pani z 4 strony na ładne brwi, sama mam podobne, ale czarne. Bardzo nie podobają mi się takie jak na 2 stronie, są zbyt perfekcyjne przez co pani wygląda niezwykle sztucznie. Jak dla mnie subtelne niedoskonałości i lekkie (bardzo lekkie ;)) prześwity są wręcz wskazane, żeby nie wyglądać jak kukła.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-17 07:27:13

Nie do wszystkich chyba pasuje ten test. Ja mam od małego brwi jak wyregulowane, w dodatku czarne. Nigdy ich nie ruszyłam, układają się w łuk, nie ma prześwitów, są wyraźne i widoczne. Wygrywając nawet jeden włosek, już zrobiłbym sobie krzywdę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-17 09:40:16

Zazdroszcze

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-17 10:28:08

Mam dokładnie tak samo, tylko że nie mam czarnych brwi (dziwnie by to z resztą wyglądało bo mam jasne włosy). Ale nigdy nic z nimi nie robiłam a same w sobie wyglądają bardzo dobrze. Więc zgadzam się z przedmówczynią, test nie dla każdego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1