TEST: Jak bardzo jesteś sztuczna? (Sprawdź, ile masz w sobie plastiku!)

03 Maja 2017

W XXI wieku naturalność nie jest w cenie. Przynajmniej nie dla wszystkich.

sztuczny wygląd

WYNIKI

90-100 procent: Jesteś królową plastiku, która na samo słowo „naturalność” reaguje alergicznie. Uważasz, że po to wymyślono różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne, aby z nich bez skrępowania korzystać.

70-85 procent: Czasami sama dostrzegasz, że przesadzasz, ale i tak wychodzisz z założenia, że lepsza sztuczna atrakcyjność, niż naturalna brzydota. Bez szczelnego makijażu i kilku niezbędnych dodatków raczej nie wyjdziesz z domu.

50-65 procent: Trudno powiedzieć, abyś była królową naturalności, ale czasami można ją w Tobie dostrzec. Bez odpowiedniej oprawy, nawet najbardziej delikatnej, czujesz się nieswojo. Dbanie o wizerunek traktujesz jako inwestycję w lepszą przyszłość.

45 procent i mniej: Solarium i salony kosmetyczne starasz się omijać szerokim łukiem. Uważasz, że w ten sposób mogłabyś sobie jedynie zaszkodzić. Masz zdrowe podejście do swojego wyglądu.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-03 09:28:10

wiekszosc z tych pytan jest glupia i nie ma odniesienia wprost do sztucznosci. niektore punkty to zwyczajne dbanie o siebie, jak chocby depilacja. chyba ze mowiac o naturalnosci mowimy o totalnym oderwaniu sie od zasad higieny

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-03 10:26:06

depilacja to nie higiena.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-03 17:58:22

krew z okresu + wygolona skóra to bardziej higieniczne połączenie niż włosy łonowe z zaschniętą krwią. Włosy spod pach też chłoną pot bardziej. Mycie to podstawa, ale owłosienie znacznie utrudnia higienę więc depilacja to higiena również.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1