TEST: Jak bardzo jesteś sztuczna? (Sprawdź, ile masz w sobie plastiku!)

03 Maja 2017

W XXI wieku naturalność nie jest w cenie. Przynajmniej nie dla wszystkich.

sztuczny wygląd

W ostatnich latach obserwujemy odwrót od sztuczności i powrót do wizerunkowej naturalności. Chyba wreszcie zrozumiałyśmy, że kobieca uroda nie potrzebuje przesadnej oprawy. Gruba warstwa makijażu i solarium przestały być synonimem dbania o siebie, a stały się powodem do wstydu. Jednak nie dla wszystkich – na ulicach wciąż widujemy swojskie piękności, które za nic mają obowiązujące trendy.

One każdego dnia walczą o to, by ktoś przypadkiem nie ujrzał ich prawdziwego oblicza. Zabiegi upiększające traktują niczym żołnierz maskujący się na froncie. Plastikowe dodatki mają im zapewnić atrakcyjny wygląd i pewność siebie, których bez make-up`u i błyskotek nie doświadczają. Czy jesteś jedną z nich?

Rozwiąż nasz test i sprawdź, jak duże pokłady sztuczności skrywają się w Tobie. Za każdą odpowiedź twierdzącą przyznaj sobie 5 procent, za negatywną – 0 proc. Dodaj je do siebie, a wynik powie Ci, jak bardzo plastikowa jesteś!

Zobacz również: Ta żywa Barbie przemieniła się w śliczną dziewczynę. Nie uwierzysz, co skrywała pod maską...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-03 09:28:10

wiekszosc z tych pytan jest glupia i nie ma odniesienia wprost do sztucznosci. niektore punkty to zwyczajne dbanie o siebie, jak chocby depilacja. chyba ze mowiac o naturalnosci mowimy o totalnym oderwaniu sie od zasad higieny

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-03 10:26:06

depilacja to nie higiena.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-03 17:58:22

krew z okresu + wygolona skóra to bardziej higieniczne połączenie niż włosy łonowe z zaschniętą krwią. Włosy spod pach też chłoną pot bardziej. Mycie to podstawa, ale owłosienie znacznie utrudnia higienę więc depilacja to higiena również.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1