12 drobnych szczegółów wyglądu, które bardzo Cię szpecą

24 Kwietnia 2018

Wydają się nieistotne, ale rujnują całe dobre wrażenie...

szczegóły wyglądu

Często słyszymy, że nie szata zdobi człowieka, a wygląd nie jest najważniejszy, bo liczy się wnętrze. To piękne i szlachetne, ale nie ulega wątpliwości, że jednak jesteśmy wzrokowcami. Pierwsze wrażenie bardzo się liczy. Zwłaszcza dla mężczyzn. Możesz być najwspanialszą kobietą, ale żaden facet tego nie doceni, jeśli wizerunek nie współgra z osobowością.

Zobacz również: Chłopak błagał ją, by nie pokazywała się bez makijażu. Wstydził się tego, co pod nim ukrywa...

Jednak czasami idealnie wykonany makijaż, perfekcyjnie ułożone włosy i świetnie dobrana garderoba nie wystarczą. Tajemnica sukcesu tkwi w szczegółach, o których często zapominamy. Nawet najmniejsza drobnostka potrafi zrujnować całe dobre wrażenie. Od tego wszystko się zaczyna. Jeśli zapomnisz o niuansach, wtedy wszystko inne przestaje się liczyć.

Oto 12 najbardziej niedocenianych szczegółów wizerunku, które powinnaś wziąć pod uwagę. Te z nas, którym wydaje się, że nie mają znaczenia - mają racę. Tak tylko się wydaje…

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-25 00:22:37

Czy na serio któraś z was depiluje sobie włosy w nosie ?! Przecież tego nie powinno się robić, bo te włoski tam,nie są dla zabawy... one chronią nasze płuca !!! Oczyszczają powietrze, które wdychamy a ktoś, kto je depiluje, ma nierówno pod sufitem !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
1
(Ocena: 2)
2018-04-24 17:12:12

A co przepraszam mam niby zrobić z meszkiem na twarzy? Mam się golić? Poruszane są tu teoretycznie kwestie związane z tym, co zależy od odrobiny wysiłku i często wymaga tego dbałość o higienę. Ale jeżeli natura obdarzyła nas meszkiem na twarzy, to przepraszam, to mnie skreśla jako człowieka dbającego o wygląd? Nigdy nie czytałam większej bzdury. Tym bardziej, że dzięki takiej radzie, ukrytej między w miarę normalnymi kwestiami, do wpędzania młodych dziewczyn w jakieś koszmarne golenie całej twarzy, gdzie w wersji początkowej tak naprawdę widzi go tylko sama zainteresowana, a golenie spowoduje tylko prawdziwy problem...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-25 00:30:01

Dokładnie, laski nie bądźcie głupie i nie golcie sobie tego meszka !! Ten artykuł to jakieś bzdury, żadna z nas nie powinna golić sobie twarzy (nie jesteśmy facetami i nie mamy zarostu tak widocznego jak oni), ani wyrywać włosy z nosa ! Zgolony meszek, będzie ciemniejszy z każdym zgoleniem go i będzie jeszcze gorzej. Ewentualnie, gdy któraś ma widoczny ciemny ,,wąsik,, to powinna to depilować, bo to nie jest normalne dla kobiety.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-24 12:46:29

Pewne jest jedno! ŻADEN facet nie zauważy tych pierdół. To kobiety kobietom zgotowały taki los-wiecznie na świeczniku,tego za mało,tamtego za dużo. Zrozumcie wreszcie,że facetów interesuje tylko czy "DA" czy nie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-24 16:38:41

Co za głupota w drugiej części zdania - nie wiem na jakich facetów Ty trafiasz ale zapewniam, że nie wszyscy myślą tylko o tym czy ktoś mu da czy nie. Mam mnóstwo świetnych kolegów i wszyscy są bardzo w porządku, a u dziewczyn szukają czegoś więcej - z resztą nie miałam jeszcze złego zdania o ani jednej z nich, chłopaki mają dobry gust i nie mówię tutaj tylko o wyglądzie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
3453534543
(Ocena: 5)
2018-04-24 11:01:31

oszpeca brak tylka i ladnej slowianskiej buzi z krótkim noskiem takze brak zielonych niebieskich szarych oczu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-24 10:18:59

e tam, grunt to podobać się sobie a nie całej masie samców

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1