Idealna pupa? Tylko na Instagramie... Blogerka ujawniła, jak jej pośladki wyglądają NAPRAWDĘ!

18 Sierpnia 2017

27-latka zdradziła, jak wygląda proces manipulacji w mediach społecznościowych.

Sophie Allen

To, czym karmią nas media, nie zawsze jest prawdą. Świadczą o tym coraz częstsze wyznania gwiazd Instagrama oraz zwykłych ludzi na platformach społecznościowych. Obserwujemy ich życie i wydaje się nam, że jest idealne. Patrzymy na smukłe ciała, jędrne pośladki bez cienia cellulitu, na uśmiechnięte twarze i grzeczne dzieci. Ponieważ nasza rzeczywistość odbiega od tego ideału, zazdrościmy i zadajemy sobie pytanie: jak to możliwe? Ale spokojnie. Presja społeczeństwa oraz pogoń za perfekcjonizmem, który nie istnieje, sprawia, że te pseudo perfekcyjne osoby załamują się i wyznają światu prawdę. Inne z kolei nie chcą dłużej karmić swoich fanów złudzeniami oraz wpędzać ich w kompleksy. Zdają sobie sprawę z ogromnego wpływu na życie „zwykłych” ludzi i w końcu przedstawiają prawdę. Tak właśnie postąpiła 27-letnia trenerka personalna z MelbourneSophie Allen. Kobieta przyznała, że ona też ma cellulit...

Sophie prowadzi na Instagramie stronę Soph Active Life i ma ponad 146 000 obserwatorów. Jakiś czas temu zamieściła na Instagramie dwa zdjęcia. Na jednym widać jej pośladki z pomarańczową skórką, a na drugim bez. Jak to możliwe, skoro zrobiła je jedno po drugim? Otóż trenerka zdradziła, że na pierwszym po prostu ścisnęła pośladki. W ten sposób cellulit stał się widoczny, a Sophie udowodniła, że jest zwykłą osobą, a nie ideałem. Dała przykład tego, że wiele zależy od pozy, oświetlenia oraz obróbki graficznej.

„Nie pozwól, żeby Instagram pozbawił Cię osiągnięć, ponieważ zobaczysz na nim mnóstwo póz, różnych kątów nachyleń, edycji, specjalnego oświetlenia i całej reszty. Wszyscy to robimy, więc nie dręcz sama siebie, kiedy zobaczysz ludzi jakby nie z tego świata. Musimy przyjąć i pokochać nasze ciała takie, jakie są przy jednoczesnej pracy nad zdrowiem i silniejszym ja” - napisała Sophie.

Zobacz także: Gwiazdy, które mają poważny problem z cellulitem – TOP 7 (MOCNE ZDJĘCIA!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-18 07:21:50

Bla bla bla attention whore

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
jaa
(Ocena: 5)
2017-08-18 01:06:14

Woow ma cellulit jak 90 procent kobiet na tym świecie... NIESAMOWITE w ogóle celulit to wymysł branży kosmetycznej, bo nie mieli na czym zarabiać to wmówili kobietom, że coś normalnego jest "obrzydliwe" czy "nieestetyczne" ludzie kupują kremy na to bardziewie, które gówno działają a oni się cieszą :D A autor tego tekstu jest tak bezmyślnie głupi, że aż to przerażające. Intelekt 11 latka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1